Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

2aka: jestli to nebude tim, ze vetsina podle fora tak nejak vedela, co ocekavat....? :)

videla jsi prece, jak jsi vydesila ty lidi v kavarne.... :D

no tak je to pudink, no. u nas, na dedine, temu rikame cokolada....

a navrh na pristi sraz - zahajeni obvyklou porci bile cokolady (nekteri si daji pudink, zeeee) a potom presun do nedaleke obcerstvovny na knedlo vepro se zelim.... :D

pravda, opacny smer by mozna neskodil, ale vzhledem k zaviracce kavarny v 19h by asi moc neprosel...

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

2aka: jestli to nebude tim, ze vetsina podle fora tak nejak vedela, co ocekavat....? :)

videla jsi prece, jak jsi vydesila ty lidi v kavarne.... :D

no tak je to pudink, no. u nas, na dedine, temu rikame cokolada....

a navrh na pristi sraz - zahajeni obvyklou porci bile cokolady (nekteri si daji pudink, zeeee) a potom presun do nedaleke obcerstvovny na knedlo vepro se zelim.... :D

pravda, opacny smer by mozna neskodil, ale vzhledem k zaviracce kavarny v 19h by asi moc neprosel...

to to z tech pismenek poznali???:o:o

ja je vydesila jen trochu a v ty hospode uz sem nevydesila snad nikoho!!!asi se se mnou mesto smirilo:D:D:D

proslo by to, pokud by sraz byl v sobotu....

Odesláno

sraz v sobotu ma problem v tom, ze bys pak musela ject vlakem do prahe... a nebo prenocovat na namesti :D

no pravda, Peta Te z netu nezna, protoze sem nechodi.... a taky neutekl... ale byl na druhe strane stolu, tak treba byl mimo dosah :D

Odesláno

no, kdyby bylo hezky a meli ste nekdy nakou peknou zahradku, treba by se tam dalo nad nealkoholickymi napoji sedet do rana:D:D

jako ze sem nebezpecna jen v urcitem centimetrovem dosahu? asi si jdu pro vidlicku!!!:D:D:D

Odesláno

jaky lemtas????!!!dala jsem si jedno, na doporuceni mistnich abych neurazila, kdyz VY ste se rozhodli nerespektovat zadne mistni zvyky a lijete tam do sebe podivny sladky napoj!

Odesláno
Původně zaslal: aka

hele, kocourku, je jich mraky rozmazanejch a priliskrat jsem tam ja, takze udelam cenzuru a pak je nekam hodim.

To že je cenzura!

Máš to u mě schovaný (a Jezkovi.voci taky) !:):D

Jinak čokoláda výborná. A \"hospůdka\" stylová , jídlo mňam, mňam.

Odesláno

2zdek: to je cenzura naprosto desna, jen ji delala AKA a zcenzurovala hlavne SEBE :)

akorat nevim, proc nekdo taky na ty fotky nevyfotil, jak krasne leje a fouka vitr :))))

Guest Janča205
Odesláno

Tak vidím,že jste si to krásně užili.

Třeba mě to vyjde příště,jestli ovšem nebudu opět v práci!:(

:papa

Odesláno

to zdeny: ono jich je rozmazanejch opravdu hodne moc.....

zdek: ta fotka mi byla temer prikazana, ze se tu musi objevit, uz kdyz to jezek vyfotil, tak riskuju radeji rozbiti nosu od tebe, nez od skupiny rozzurenejch peugeotaku :)

vvitty: tobe se ta cenzura nelibi?

janca: snad ti to vyjde :)

john: dik :)

Odesláno

pravda, my byli jeste naklouknout do zriceniny(kdo nebyl, predstavte si, ze vas postavej do tmy a reknou kochejte se....svetlo tu mozna nekdy bude...)

vy mate i hladomornu?:mrk:mrk

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...