Vvitty Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 2aka: jestli to nebude tim, ze vetsina podle fora tak nejak vedela, co ocekavat....? videla jsi prece, jak jsi vydesila ty lidi v kavarne.... no tak je to pudink, no. u nas, na dedine, temu rikame cokolada.... a navrh na pristi sraz - zahajeni obvyklou porci bile cokolady (nekteri si daji pudink, zeeee) a potom presun do nedaleke obcerstvovny na knedlo vepro se zelim.... pravda, opacny smer by mozna neskodil, ale vzhledem k zaviracce kavarny v 19h by asi moc neprosel... Citovat
aka Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 Původně zaslal: Vvitty 2aka: jestli to nebude tim, ze vetsina podle fora tak nejak vedela, co ocekavat....? videla jsi prece, jak jsi vydesila ty lidi v kavarne.... no tak je to pudink, no. u nas, na dedine, temu rikame cokolada.... a navrh na pristi sraz - zahajeni obvyklou porci bile cokolady (nekteri si daji pudink, zeeee) a potom presun do nedaleke obcerstvovny na knedlo vepro se zelim.... pravda, opacny smer by mozna neskodil, ale vzhledem k zaviracce kavarny v 19h by asi moc neprosel... to to z tech pismenek poznali???:o ja je vydesila jen trochu a v ty hospode uz sem nevydesila snad nikoho!!!asi se se mnou mesto smirilo:D:D:D proslo by to, pokud by sraz byl v sobotu.... Citovat
Vvitty Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 sraz v sobotu ma problem v tom, ze bys pak musela ject vlakem do prahe... a nebo prenocovat na namesti no pravda, Peta Te z netu nezna, protoze sem nechodi.... a taky neutekl... ale byl na druhe strane stolu, tak treba byl mimo dosah Citovat
aka Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 no, kdyby bylo hezky a meli ste nekdy nakou peknou zahradku, treba by se tam dalo nad nealkoholickymi napoji sedet do rana:D:D jako ze sem nebezpecna jen v urcitem centimetrovem dosahu? asi si jdu pro vidlicku!!!:D:D Citovat
Vvitty Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 no a v ty hospode... no.... prijde sedm chlapu a daji si kolu, a jedine TY tam lemtas pivo. To se ani trosku nestydis? Citovat
aka Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 jaky lemtas????!!!dala jsem si jedno, na doporuceni mistnich abych neurazila, kdyz VY ste se rozhodli nerespektovat zadne mistni zvyky a lijete tam do sebe podivny sladky napoj! Citovat
Vvitty Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 sladky? nerikej to slovo prede mnou! aspon tyden! i kafe si budu asi solit!!!!! Citovat
aka Odesláno 5. listopad 2006 Odesláno 5. listopad 2006 ja to nepila!narozdil od jinych....:D:D Citovat
John Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 Byl jsem požádán,abych sem umístil pár fotek z tohodle minisrazu. Zde link :aut Citovat
Zdeny Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 Fotky se nečekaně povedly!!!A to měla jistá členka furt obavy,že budou všechny rozmazaný... Mějte se:papa Citovat
zdek Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 Původně zaslal: aka hele, kocourku, je jich mraky rozmazanejch a priliskrat jsem tam ja, takze udelam cenzuru a pak je nekam hodim. To že je cenzura! Máš to u mě schovaný (a Jezkovi.voci taky) ! Jinak čokoláda výborná. A \"hospůdka\" stylová , jídlo mňam, mňam. Citovat
Vvitty Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 2zdek: to je cenzura naprosto desna, jen ji delala AKA a zcenzurovala hlavne SEBE akorat nevim, proc nekdo taky na ty fotky nevyfotil, jak krasne leje a fouka vitr ))) Citovat
Guest Janča205 Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 Tak vidím,že jste si to krásně užili. Třeba mě to vyjde příště,jestli ovšem nebudu opět v práci! Citovat
Béďa Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 fotecky pekny, takze diky ako za dodani fotek a Johne tobe za umisteni Citovat
aka Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 to zdeny: ono jich je rozmazanejch opravdu hodne moc..... zdek: ta fotka mi byla temer prikazana, ze se tu musi objevit, uz kdyz to jezek vyfotil, tak riskuju radeji rozbiti nosu od tebe, nez od skupiny rozzurenejch peugeotaku vvitty: tobe se ta cenzura nelibi? janca: snad ti to vyjde john: dik Citovat
mk405 Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 jj, super srazek, super lidičky, super fotečky a douufám že se zase příště takhle sejdem... Citovat
aka Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 myslis ze kulturni vsuvka bude delsi nez mrknout na mohylu a utict?:D Citovat
Vvitty Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 2aka: prohlidka zriceniny Ti nestacila? priste te hodime do hladomorny.... Citovat
aka Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 pravda, my byli jeste naklouknout do zriceniny(kdo nebyl, predstavte si, ze vas postavej do tmy a reknou kochejte se....svetlo tu mozna nekdy bude...) vy mate i hladomornu?:mrk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.