Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

2vvitty: no dve, to uz je jaksi na bedovi.....ale jezdit opatrovat je budes Ty....i kdyby s ejim nestyskalo(a to bude), stale zbude spousta veci, ktere takova mala peugeotatka nezvladnou!

technicka: kolik tak casu rocne stravis idealni zimou?

Odesláno
Původně zaslal: aka

technicka: kolik tak casu rocne stravis idealni zimou?

uz vis, proc nemam zimu rad? :roll

[upravil dne 1.11.06 Vvitty]

Odesláno

:D Vvitty (Vendulko, KONEČNĚ JE DOBŘE NAPSANEJ, STRAŠNĚ JSEM SE SOUSTŘEDILA), TO ŽE NEMÁŠ GARÁŽ JE JEN SPROSTÁ VÝMLUVA A JE JEN NA TOBĚ, ZDA S TÍM NĚCO UDĚLÁŠ :D:) :)

No...a jinak si to v Brodě užijte...budu na Vás myslet....

Odesláno

Netopyrko: jses devce neskutecne sikovna, ja to rikala vzdycky!!! nekdy bych chtela byt tak uzasna jako Ty!!!

je to to, co melo nasledovat po tvem tak skvostnem vykonu?:D:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Béďa

hlasim prvni snih na Vysocine :( zatim to neni tak hrozny a do nedele to doufam sleze, jinak to bude uz priprava na \"zimni klouzani\" :aut

tak prece bude koulovacka:aut:aut:mrk:D

[upravil dne 2.11.06 aka]

Odesláno
Původně zaslal: Béďa

hlasim prvni snih na Vysocine :( zatim to neni tak hrozny a do nedele to doufam sleze, jinak to bude uz priprava na \"zimni klouzani\" :aut

Sníh mám ráááááááááád:D

Odesláno
Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Jezkovi.voci

No... ono to tu občas jako na Sibiři vypadá ... no .... :)

I ted?:o:ov rijnu???:o:o:o

No občas to tu fakt jak na sibiři vypadá :roll

dnes to byl opravdu zas zážitek , auta na letňácích , ciklisti sebevrazi a namydlená silnice .....

[upravil dne 2/11/2006 raspa]

Odesláno

tak at to nejak rozsekneme ... zajemci na prohlidku, sraz 14:15-14:30 na parkovisti pred zamkem, resp. vedle zamku. otevreno je do ctyr.

kavarna v hb sraz 16:30-17:00

navigace pro neznale:

od zdaru - jedte smer HavlBrod, a zamek je hned na kopci vlevo. parkoviste je za zamkem.

pro ostatni - jedte smer Zdar, a zamek je na kopci vpravo. parkoviste je pred zamkem

kavarna je v HavlBrode na namesti.

Odesláno

tak at to nejak rozsekneme ... zajemci na prohlidku, sraz 14:15-14:30 na parkovisti pred zamkem, resp. vedle zamku. otevreno je do ctyr.

kavarna v hb sraz 16:30-17:00

navigace pro neznale:

od zdaru - jedte smer HavlBrod, a zamek je hned na kopci vlevo. parkoviste je za zamkem.

pro ostatni - jedte smer Zdar, a zamek je na kopci vpravo. parkoviste je pred zamkem

kavarna je v HavlBrode na namesti.

jeste jednou pro zvyrazneni.... at to nezapadne....

2aka: kde?

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

tak at to nejak rozsekneme ...

kavarna v hb sraz 16:30-17:00

kavarna je v HavlBrode na namesti.

budu tam :papa

Odesláno
Původně zaslal: Béďa

aka: snehu dost, neboj :D

Zdeny: od vcerejska neco spadlo ale zitra se ma oteplovat tak uvidime :myslim

Snad bude sníh všude kolem,aby se mohla Aka vyřádit a silnice budou suché:P:superNerad bych přišel zítra o srázek,už se na to nějakej čas těším:mrkMějte se:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...