aka Odesláno 31. říjen 2006 Odesláno 31. říjen 2006 2vvitty: no dve, to uz je jaksi na bedovi.....ale jezdit opatrovat je budes Ty....i kdyby s ejim nestyskalo(a to bude), stale zbude spousta veci, ktere takova mala peugeotatka nezvladnou! technicka: kolik tak casu rocne stravis idealni zimou? Citovat
Vvitty Odesláno 1. listopad 2006 Odesláno 1. listopad 2006 Původně zaslal: aka technicka: kolik tak casu rocne stravis idealni zimou? uz vis, proc nemam zimu rad? [upravil dne 1.11.06 Vvitty] Citovat
Netopýrka Odesláno 1. listopad 2006 Odesláno 1. listopad 2006 Vvitty (Vendulko, KONEČNĚ JE DOBŘE NAPSANEJ, STRAŠNĚ JSEM SE SOUSTŘEDILA), TO ŽE NEMÁŠ GARÁŽ JE JEN SPROSTÁ VÝMLUVA A JE JEN NA TOBĚ, ZDA S TÍM NĚCO UDĚLÁŠ :) No...a jinak si to v Brodě užijte...budu na Vás myslet.... Citovat
aka Odesláno 1. listopad 2006 Odesláno 1. listopad 2006 Netopyrko: jses devce neskutecne sikovna, ja to rikala vzdycky!!! nekdy bych chtela byt tak uzasna jako Ty!!! je to to, co melo nasledovat po tvem tak skvostnem vykonu?:D:D:D:D Citovat
Béďa Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 hlasim prvni snih na Vysocine zatim to neni tak hrozny a do nedele to doufam sleze, jinak to bude uz priprava na \"zimni klouzani\" Citovat
aka Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 Původně zaslal: Béďa hlasim prvni snih na Vysocine zatim to neni tak hrozny a do nedele to doufam sleze, jinak to bude uz priprava na \"zimni klouzani\" tak prece bude koulovacka:aut:aut:mrk:D [upravil dne 2.11.06 aka] Citovat
Kvasky Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 Původně zaslal: Béďa hlasim prvni snih na Vysocine zatim to neni tak hrozny a do nedele to doufam sleze, jinak to bude uz priprava na \"zimni klouzani\" Sníh mám ráááááááááád:D Citovat
mk405 Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 tak teda dnes ráno to bylo něco pekně to klouzalo a to co někteří lidé předváděli na letnákách ... Citovat
raspa Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 Původně zaslal: aka Původně zaslal: Jezkovi.voci No... ono to tu občas jako na Sibiři vypadá ... no .... I ted?:ov rijnu???:o:o No občas to tu fakt jak na sibiři vypadá dnes to byl opravdu zas zážitek , auta na letňácích , ciklisti sebevrazi a namydlená silnice ..... [upravil dne 2/11/2006 raspa] Citovat
Vvitty Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 tak at to nejak rozsekneme ... zajemci na prohlidku, sraz 14:15-14:30 na parkovisti pred zamkem, resp. vedle zamku. otevreno je do ctyr. kavarna v hb sraz 16:30-17:00 navigace pro neznale: od zdaru - jedte smer HavlBrod, a zamek je hned na kopci vlevo. parkoviste je za zamkem. pro ostatni - jedte smer Zdar, a zamek je na kopci vpravo. parkoviste je pred zamkem kavarna je v HavlBrode na namesti. Citovat
Vvitty Odesláno 2. listopad 2006 Odesláno 2. listopad 2006 tak at to nejak rozsekneme ... zajemci na prohlidku, sraz 14:15-14:30 na parkovisti pred zamkem, resp. vedle zamku. otevreno je do ctyr. kavarna v hb sraz 16:30-17:00 navigace pro neznale: od zdaru - jedte smer HavlBrod, a zamek je hned na kopci vlevo. parkoviste je za zamkem. pro ostatni - jedte smer Zdar, a zamek je na kopci vpravo. parkoviste je pred zamkem kavarna je v HavlBrode na namesti. jeste jednou pro zvyrazneni.... at to nezapadne.... 2aka: kde? Citovat
zdek Odesláno 3. listopad 2006 Odesláno 3. listopad 2006 Původně zaslal: Vvitty tak at to nejak rozsekneme ... kavarna v hb sraz 16:30-17:00 kavarna je v HavlBrode na namesti. budu tam Citovat
aka Odesláno 4. listopad 2006 Odesláno 4. listopad 2006 jj, uz zitra, jak to teda vypada se snehem? Citovat
Zdeny Odesláno 4. listopad 2006 Odesláno 4. listopad 2006 Doufám,že sněhu moc nebude,páč zimáky budu mít až v pondělí dopoledne... Citovat
Béďa Odesláno 4. listopad 2006 Odesláno 4. listopad 2006 aka: snehu dost, neboj Zdeny: od vcerejska neco spadlo ale zitra se ma oteplovat tak uvidime Citovat
Zdeny Odesláno 4. listopad 2006 Odesláno 4. listopad 2006 Původně zaslal: Béďa aka: snehu dost, neboj Zdeny: od vcerejska neco spadlo ale zitra se ma oteplovat tak uvidime Snad bude sníh všude kolem,aby se mohla Aka vyřádit a silnice budou suché:superNerad bych přišel zítra o srázek,už se na to nějakej čas těším:mrkMějte se:papa Citovat
aka Odesláno 4. listopad 2006 Odesláno 4. listopad 2006 a tak ja se mozna zvladnu vyradit i nez snehu...:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.