Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rámeček (šuplík)k rádiu?


Neon

Recommended Posts

Mí milí malí kolegové!:D

Kamarád si koupil stošestou r.v.1998 a chtěl by tam dát místo origo rádia, který má jenom kazetu rádio s CD na MP3. Problém je, že prej je tam na klasické rádio s CD moc velká díra (a ještě prý nějak zakulacená - myslim, že si to dokážu předsatvit - asi něco, jako 206)... neřešil jste to už někdo koupí nějakého rámečku, šuplíku, či redukce? A kde se dá případně sehnat? A za kolik? Anebo si bude muset koupit jen origo radio s CD Peugeot? (to asi nepředpokládám)

Předem díky za odpovědi:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli on nemá namysli, že originální autorádio je „dvoupatrové“, ale klasické rádio z obchodu je „jednopatrové“. Také to chci řešit u svého vozu a prý na to existuje speciální rámeček za 300Kč (myslím, že v horní části přibude odkládací prostor a původní Clarion na CD prodám).

Vyhlédl jsem si toto autorádio (snad by na to mohl fungovat i ovladač pod volantem):

http://shop.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=2472

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Odkaz na internet by se mi také hodil. Dověděl jsem se o tom v servisu jenom mimoděk při výměně rozvodů (dokáží ho objednat). Ať se zkusí zeptat v nějakém autorizovaném středisku.

JJ, to jsem mu říkal taky, ale je na to moc línej někam volat a schánět a já jsem mezi známejma takovej ten typ, kterej vždy tvrdí: \"neni problém, vše se zařídí\" \"stačí telefon a je to\" \"neboj, bude\" \"dej mi 2 dny\"atp... takže jsem si to vzal na triko, že mu prostě zitra flaknu odkaz, anebo třeba po neděli přivezu rámeček a řeknu mám u tebe 4 kila... a nejdřív to zkouším tady na PC, než budu schánět jinde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u 106tek neni dvoupatrove radio, ja vim jak to mysli.Origo radio (u noveho modelu) je v jedne lajne s konzoli, ale kdyz ho vyndas a das tam nove radio neni v jedne lajne, ale je trosku zasunute dovnitr.... pred tim radiem je takova mini odkladaci ploska, na kterou nic nedas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...