Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyrostl?


Aluška

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Moc krásná. Jinak stříhání drápků u králíků nic není. Opravdu. Chce to jen cvik a zkušenost (vidět a vyzkoušet). Kdybych viděl králíčka :)z boku + hlavu, tak mohl říci, zda splňuje plemené znaky nebo ne. Ale mohu napsat i genotyp. ZB je kastrovaný? To přibírá dobře na váze a mohutnosti. To jsem nevěděl, že mezi milovníkama Peugeotů jsou i milovníci zvířat (nejen na maso) a to málo rozšířených plemen.:):):papa:super

Vím, že na stříhání drápků nic není, u našeho ušáka je ale problém ta jeho neposednost, on se nenechá moc chytit a natož pak tak dlouho držet, to on nemusí :) . Vykastrovaný je teď nedávno, psala jsem to tady trochu výše, je to teď asi necelých 14 dnů. Když se mi to nějak povede, tak ho zkusím večer nafotit, tak ho pak zhodnotíš, ale žádné extra plemeno to asi nebude, je totiž normálně kupovaný ve zverimexu.

A jinak jsem taky ráda, že se tu konečně objevil po delší době někdo, kdo má králíčky rád a nejen na pekáči :D:super .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa Na stříhání drápků si zvykne. Je několik způsobů, jak je střihat. Např. sednout na židli a ušáka si \"posadit\" do klína, nebo ho nechat ta stole (nesmí mu klouzat tlapky=dát na stůl nějaký pytel,tkaninu apod.) a normálně mu je stříhat. Takto to dělám u svých starších chovných ušáků. Mláďata si zvyknou ale to jsem poškrábaní jako \"žofré peirak\". Berany chovám odmalička. Moc se mi toto plemeno líbý. Co se týká kastrace, tak tu dělám králíkům, kteří nejsou na chov ale na maso. Lépe rostou atd. Už se vážil?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Aluška

Beníček teď papá, ale hned jak skončí, tak se ho budu snažit vyfotit ;) .

Tak ať to dopadne, musíš mu dát za to mrkvičku a on bude hezky pózovat:D

Mrkvičku to ani náhodou, to on nemusí, nevím proč, asi musím pak sehnat nějakou domácí, z obchodu vůbec nejí. On raději banána, mandarinku, hrozny, jablíčka, hrušky....po tom by se mohl zabít, ale to mu moc nedáváme, aby mu nebylo špatně :cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: John

Pane jo to je ale krasavec...... :super :super

Koukám Aluška ho určitě i česala aby byl takhle pěknej na fotečce:D

:D :D právě, že nečesala, vždyť je rozcuchaný na hlavičce :nevim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

:D :D právě, že nečesala, vždyť je rozcuchaný na hlavičce :nevim .

Já myslel že to má schválně, je takovej rozpustilej s tím \"vejrem\":D

[upravil dne 31/10/06 Radek Hurvajz]

Ani moc ne, před tím jsem si s ním hrála, tak jsem ho trošičku rozcuchala :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Alusko, nic si z toho nedelej, ja kdyz nekoho fotim, tak ho taky necesu:D:D

Ale bylo by to docela zajímavé, ale na nějakých početnějších srazech, by jsi asi nedělala nic jiného, než česala a česala a česala..... :D :D :D :D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

no, tak ja to treba na dzbane zkusim vyzkouset :D:Djestli nepreziju, vime, kde se to vzalo :)

Ještě že tam nebudu, bych chtěl vidět jak by česala mojí hlavu:D:D:D:D:D

Bych měl akorát škrábence od hřebenu na svý Hurvajzí hlavě, (hřeben??:o Co to je?:o):D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

no, tak ja to treba na dzbane zkusim vyzkouset :D:Djestli nepreziju, vime, kde se to vzalo :)

Ještě že tam nebudu, bych chtěl vidět jak by česala mojí hlavu:D:D:D:D:D

Bych měl akorát škrábence od hřebenu na svý Hurvajzí hlavě, (hřeben??:o Co to je?:o):D:D:D:D

Neboj bych na to nejak prisla:D:D:D:Daspon doufam :) v nehorsim bych ti hlavu alespon nalestila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...