misze Odesláno 28. září 2006 Odesláno 28. září 2006 Ahoj Pažou\'táci. Není to moc dlouho co jsem si koupil peugeota 406 a jsem z něj moc nadšený. Ovšem po půl roce užívání a najetí 15 000 km. se chystám na servisku. Problém je v tom, že nevím jaké úkony muj vůz čekají a kolik mě to bude stát. Proto bych chtěl požádat někoho z Vás, kdo stím má už skušenosti, aby mě řekl, co je potřeba vyměnit. Mám model 406 2,0 HDi 80 kW sedan z roku 2000 a najeto skoro 120 000 km. Vím že se mají dělat rozvody, ale určitě toho bude ještě víc. A v neposlední řadě mě samozřejmně zajíma i cena abych věděl jakou částku si mám připravit. Díky za odpovědi. Citovat
orgacek Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 No kluci, jezdíte s autama na servisky ikdyz mate treba najeto 190 000 km???Ma to cenu tam jezdit?Kamos dojel s 307 a platil silene prachy za doliti vody do ostrikovacu,utahnuti matek a vymenu oleje Citovat
starter Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 Původně zaslal: orgacek No kluci, jezdíte s autama na servisky ikdyz mate treba najeto 190 000 km???Ma to cenu tam jezdit?Kamos dojel s 307 a platil silene prachy za doliti vody do ostrikovacu,utahnuti matek a vymenu oleje neblázni, máš to ještě v záruce? pokud ne tak si najdi nějakýho šikovnýho pána v malým servise a uvidíš, že budeš spokojenější, servis neni o značce, ale o lidech co v něm dělaj servisy rády škubou, občas místo výměny oleje jen dolejou, umejou arvou filtr, aby bylo vidět, že je novej, ostřikovače dolejou vodou a účtujou glacidet, účtujou i dofouknutí rezervy a přitom je píchlá o podobně Citovat
orgacek Odesláno 29. září 2006 Odesláno 29. září 2006 nemam , si rikam, ze by to byl vyhazov penez,tak diky Citovat
misze Odesláno 1. říjen 2006 Autor Odesláno 1. říjen 2006 Původně zaslal: Fusion Tady je např. PDFko kde se to dozvíš. Citovat
misze Odesláno 1. říjen 2006 Autor Odesláno 1. říjen 2006 Původně zaslal: orgacek nemam , si rikam, ze by to byl vyhazov penez,tak diky Citovat
misze Odesláno 1. říjen 2006 Autor Odesláno 1. říjen 2006 Asi jsem se špatně vyjádřil. Jde mi o to, že mám auto jen chvíly a nevím co vše předchozí majitel na autě měnil. Proto potřebuji vědět co bych měl na autě vyměnit po 120 000km. a kolik mě to bude stát. Citovat
raspa Odesláno 1. říjen 2006 Odesláno 1. říjen 2006 ještě bych boplnil Komisara , vyměnit palivový filtr pokud na 406 je Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.