Jump to content
Sign in to follow this  
michal cermak

Boční blikače na 406

Recommended Posts

Sháním na 406 r.v.1996(starší typ)malé boční blikače s bílým nebo čirým krytem.Jako original díl se nevyráběj(jen oranžové),a tak se chci zeptat jestli někdo nevíte kde bych je sehnal.DÍKY.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Venca

Zkoušel jsi Kelly a pod? v katalogu je sice nemají, ale mohli by to umět. Před časem dokázali na Lagunu jak bílý, tak kouřový a až po nějaký době byly v katalogu. Jinak nevím to určitě, ale otvory v blatnících budou asi stejný u všech pešků - 206 má blinkříky bílé, na 106 a 306 seženeš i kouřový vše cca 200Kč kus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už jsem je objednal u Sportstylu.Cena okolo 1000kč.Radku V. jestli máš taky zájem tak mě zavolej na tel:604280661 a já je přiobjednám.Moje němčina není tak dokonalá abych si to mohl objednat přímo u němců,tak holt zaplatím o něco víc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vcera jsem byl ESCAPE 6 a ptal jsem se na bocni blinkry od in-pro. Rekli mi, ze zbozi od nich dovazeji, ale kdyz se podival na jejich stranky, tak povidal, ze jeste nejsou skladem.:( Pri otazce, za kolik budou, se mi dostalo odpovedi, ze za 794kc. Tato cena je pry pevna a konecna. Zalohu nechteli zadnou, jen telefon, aby se meli kam ozvat.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×