Xonic Odesláno 7. září 2006 Odesláno 7. září 2006 Scháním přední sedačky na Rollanda! Jenom v čupr stavu,nebo i celí auto bez dokladů. Klidně bouraný! Díky Citovat
vix Odesláno 7. září 2006 Odesláno 7. září 2006 Hele, nejsi trochu schizofrenní ? Před chvílí jsi chtěl předělávat Rollanda na GTI, teď zase sháníš bouranýho Garrose ... Proboha, za co jsi toho Garrose mezitím vyměnil ? Nějak mi uniká smysl Jinak si myslím, že dobrý sedačky budeš shánět těžko - ony ty auta už mají pár křížků na krku a za dobrý sedačky budou lidi chtít majlant. Ono to platí i o GTi (kůže, polokůže, apod.) Dej si spíš dohromady mechaniku, ať se někde nerozvěšíš a na sedačky zatím hoď nějaký potahy Citovat
Xonic Odesláno 7. září 2006 Autor Odesláno 7. září 2006 Hele vnitřek bude Gaross a venek GTI. Vnitřek mám krásně zachovalej toho by byla škoda!! Akorád ty sedačky? Citovat
Vopičí Odesláno 7. září 2006 Odesláno 7. září 2006 Původně zaslal: Xonic ............... Akorád ty sedačky? To mi povídej, já měl sedačku u řidiče docela porvanou a i ten vnitřní molitam se dost sypal, na zadních sedákách byly pěkný škrábance (asi v tom někdo vozil psa či co). Taky jsem scháněl a povedlo se. Celou řidičovu sedačku jsem rozdělal, nandal dobrý molitany a nandal ten \"novej\" potah. Byla to docela piplačka, bylo tam snad sto drátků co potah držej. Zadek šel lehce. No snad je seženeš v tom čupr stavu. Citovat
Jepík Odesláno 12. září 2006 Odesláno 12. září 2006 Přední sedačky není žádný problém opravit-teda pro mě dělal jsem jich už dost a to nejsem čalouník.Vydřený molitan jsem vyříznul aby byl rovný nalepil novej a obrousil do původního tvaru.Z vnější strany jsem boky vylaminoval aby se dále nelámaly o ocelovou výztuhu nalepil centimetrovej molitan a obrousil. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.