kmil Odesláno 3. září 2006 Odesláno 3. září 2006 Tak me napadlo,kdyz je tu to tema jake autoradio-tak naco kupovat nejaky drahy,kdyz v roce 2010 vypne veskery analogovy vysilani vcetne radia?Taky si chcu nejaky koupit,ale jestli ma cenu vubec investovat do neceho drazsiho. Citovat
Kurt Odesláno 3. září 2006 Odesláno 3. září 2006 On málokdo si kupuje rádio na věky. Myslíš, že rádio, které si teď koupíš, budeš v roce 2010 ještě používat? Citovat
Jaris Odesláno 3. září 2006 Odesláno 3. září 2006 Přesně tak, navíc v dnešní době stím už počítají a nějaký značky už tohle připravujou do nových rádii. A i kdyby jsi neměl rádio co to umí, tak se budou prodávat věcičky co to převedou z digi na analog. Citovat
kmil Odesláno 3. září 2006 Autor Odesláno 3. září 2006 Když si koupím rádio,tak chcu,aby mě vydrželo aspon do prodeje auta a ne že ho budu každý 4 roky měnit.Tak bohatej zase nejsem,zvlášť před svatbou. [upravil dne 3.9.06 kmil] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.