Brandy Odesláno 29. srpen 2006 Odesláno 29. srpen 2006 Je mozny zamontovat do Peugeotu 406 otackomer namisto puvodnich hodin? Je to velkej problem? Co to obnasi? Musi se vymenit celej pristrojovej stit? Da se to sehnat na vrakaci a kdyz, tak za kolik? A jak je to potom se zapojenim. Uf, omlouvam se za tolik otazek, ale o Peugeotech (doufam, ze jen zatim) nic nevim. Citovat
Fx Odesláno 29. srpen 2006 Odesláno 29. srpen 2006 Jestli máš starý model, tak stačí sehnat budíky s otáčkoměrem ze starého modelu a vyměnit za stávající, postup demontáže je zde: http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=187 EDIT: Jo a ještě detail, u starého modelu jsou kilometry uložené v budíkách, takže jiné budíky = jiné kilometry. Pozor u nového modelu, tam se kilometry drží v budících i jednotce a pokud tam dáš budíky s více kilometry než máš najeto, jednotka přepíše hodnotu i do sebe. Po výměně budíků za staré bys tak měl stále ty kilometry z budíků z jiného auta na displeji. [upravil dne 29.8.06 Fx] Citovat
Milhaus65 Odesláno 29. srpen 2006 Odesláno 29. srpen 2006 To FX, jseš si jistý , že tam dostaneš z ŘJ signál pro otáčkoměr ? Tohle jsme se kdysi pokoušeli řešit a skončilo to na datech z ŘJ . Citovat
Tornado Odesláno 30. srpen 2006 Odesláno 30. srpen 2006 Jestli tam ma hodiny misto otackomeru, tak ma urcite starej model. Hodne pochybuju, ze by v novym modelu nebyl otackomer a byly hodiny. Problem s tema ulozenyma najetyma kilometrama z jinych budiku v novym modelu se resil tady: Citovat
Brandy Odesláno 30. srpen 2006 Autor Odesláno 30. srpen 2006 Původně zaslal: Milhaus65 To FX, jseš si jistý , že tam dostaneš z ŘJ signál pro otáčkoměr ? Tohle jsme se kdysi pokoušeli řešit a skončilo to na datech z ŘJ . To me prave zajima, jestli to potom pujde zapojit, aby to ukazovalo. Jinak, je to starej model (r. v 95), ale jeste to neni moje auto. Zatim jsem ve fazi, kdy si vybiram vhodnej kousek ke koupi. Jen me zajimalo, jestli se to da pripadne vymenit, protoze otackomer bych tam chtel a to auto se mi jinak docela libi. [upravil dne 30.8.06 Brandy] [upravil dne 30.8.06 Brandy] Citovat
Sepp Odesláno 30. srpen 2006 Odesláno 30. srpen 2006 Původně zaslal: Brandy Původně zaslal: Milhaus65 To FX, jseš si jistý , že tam dostaneš z ŘJ signál pro otáčkoměr ? Tohle jsme se kdysi pokoušeli řešit a skončilo to na datech z ŘJ . To me prave zajima, jestli to potom pujde zapojit, aby to ukazovalo. Jinak, je to starej model (r. v 95), ale jeste to neni moje auto. Zatim jsem ve fazi, kdy si vybiram vhodnej kousek ke koupi. Jen me zajimalo, jestli se to da pripadne vymenit, protoze otackomer bych tam chtel a to auto se mi jinak docela libi. 4 Brandy: Tohle je porad dokola a dokola, nediv se, ze uz nema silu ti tu nikdo poradne odpovedet - resilo se to tu uz nekolikrat a uz ti tu i radili - udelej si velky kafe a projet si stare vlakna v servisu a modelech - navic tu mas nahore \"Hledani\" a kdyz zadas klicove slovo, tak dostanes odpovedi ... Citovat
Tornado Odesláno 30. srpen 2006 Odesláno 30. srpen 2006 Pokud si dobre pamatuju, tak to slo zatim kazdymu kdo to zkousel (a napsal to tu). I me ta zamena fungovala (mam taky budiky s hodinama, ale s otackomerem jsem jen zkousel). Jestli chces mit 100% jistotu, tak si zajed na vrakac a u nich si to zkus vymenit a uvidis jestli funguji. Citovat
Brandy Odesláno 30. srpen 2006 Autor Odesláno 30. srpen 2006 Ok, omlouvam se, ale tohle jsem fakt nemohl najit. Je tu toho strasne moc a tezko se v tom orientuje. Kazdopadne dik. Citovat
Sepp Odesláno 30. srpen 2006 Odesláno 30. srpen 2006 Původně zaslal: Brandy Ok, omlouvam se, ale tohle jsem fakt nemohl najit. Je tu toho strasne moc a tezko se v tom orientuje. Kazdopadne dik. A jestlipak vis, proc je toho tady tolik? Kdyz se kazdy pta na to same nekolikrat a vzdy zalozi nove vlakno, tak je fakt tezke se v tom vyznat... Citovat
Fx Odesláno 30. srpen 2006 Odesláno 30. srpen 2006 Já jsem měnil svoje budíky s hodinama za jiné ze 406 coupé V6 starého modelu a normálně mi fungují V servisu Autofrance v Hořovicích mi, když jsem se na to kdysi ptal, řekli to samé, co tu říká Milhaus, nicméně nejen moje zkušenost hovoří jasně. [upravil dne 30.8.06 Fx] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.