Ajdamek Odesláno 27. srpen 2006 Odesláno 27. srpen 2006 Sundaval už někdo lišty s imtací dřeva na dveřích? Nechci to urvat, právě nevím, jestli se to dá normálně vycvaknout, nebo musím sundat tapec. Chtěl bych je nechat potáhnout něčím hezčím, je to tam jako pěst na oko. Díky Citovat
Péťa Odesláno 27. srpen 2006 Odesláno 27. srpen 2006 Na dveřích nevím.Pod palubovkou to je jen nacvaklé... Citovat
Ajdamek Odesláno 27. srpen 2006 Autor Odesláno 27. srpen 2006 Původně zaslal: Peta Na dveřích nevím.Pod palubovkou to je jen nacvaklé... Pod palubkou to jde dobře, ale z těch dveří jsem to zkoušel a dost to drží [upravil dne 27/8/06 Ajdamek] Citovat
Radek V. Odesláno 28. srpen 2006 Odesláno 28. srpen 2006 asi ne.....taky jsem se chtěl s tebou svézt v tomhle tématu..... Bude to asi chtít sehnat tapecírunk dveří a pokusit se o násilí nanečisto;) Citovat
Sepp Odesláno 29. srpen 2006 Odesláno 29. srpen 2006 No po pravde, taky netusim, jak tam \"drzi\".. Ted jsem byl o vikendu na Mimonskych valkach a byla tam hezky udelana 406ka - a interier mela v imitaci matneho hliniku - pristojovka, panel i listy.. Mel sem to podobne udelane na \"stare\" 406tce a myslel jsem, ze uz do toho znovu nepujdu, ale ted vaham... Citovat
Ajdamek Odesláno 29. srpen 2006 Autor Odesláno 29. srpen 2006 Já se právě rozmýšlím mezi matným hliníkem a stříbrným karbonem, ale asi tam dám ten karbon. Citovat
Ajdamek Odesláno 29. srpen 2006 Autor Odesláno 29. srpen 2006 Původně zaslal: Radek V. asi ne.....taky jsem se chtěl s tebou svézt v tomhle tématu..... Bude to asi chtít sehnat tapecírunk dveří a pokusit se o násilí nanečisto;) A nechceš to zkusit první? Citovat
kontra Odesláno 29. srpen 2006 Odesláno 29. srpen 2006 To Sepp: Já jsem byl taky v Mimoňi a nevim jestli si měl na mysli tu moji 406ku. S tou hliníkovou imitací jsem to už koupil a teď plánuju udělat celej interiér do červena i s těma lištama. Tak jsem zvědavej, jak to půjde... Citovat
Radek V. Odesláno 29. srpen 2006 Odesláno 29. srpen 2006 Původně zaslal: Ajdamek Původně zaslal: Radek V. asi ne.....taky jsem se chtěl s tebou svézt v tomhle tématu..... Bude to asi chtít sehnat tapecírunk dveří a pokusit se o násilí nanečisto;) A nechceš to zkusit první? řekl bych že snad ani ne:D Citovat
Sepp Odesláno 30. srpen 2006 Odesláno 30. srpen 2006 Původně zaslal: Ajdamek Já se právě rozmýšlím mezi matným hliníkem a stříbrným karbonem, ale asi tam dám ten karbon. Planujes to delat sam, nebo jsi sehnal nejakou firmu? Citovat
Ajdamek Odesláno 30. srpen 2006 Autor Odesláno 30. srpen 2006 Nejspíš to udělám s pomocí kamaráda, on je šikovnej tuner , teda pokud ty lišty při sundavání nerozlámu. Citovat
Sepp Odesláno 4. září 2006 Odesláno 4. září 2006 Původně zaslal: Ajdamek Nejspíš to udělám s pomocí kamaráda, on je šikovnej tuner , teda pokud ty lišty při sundavání nerozlámu. Kdyztak dej vedet jak to dopadlo... docela bych to rad videl a kdyby to bylo \"good\", tak by jsi mi to mohlo zaridit a nechat udelat u nej taky... Citovat
Sepp Odesláno 4. září 2006 Odesláno 4. září 2006 Původně zaslal: kontra To Sepp: Já jsem byl taky v Mimoňi a nevim jestli si měl na mysli tu moji 406ku. S tou hliníkovou imitací jsem to už koupil a teď plánuju udělat celej interiér do červena i s těma lištama. Tak jsem zvědavej, jak to půjde... No pokud ji mas slonove bilou a stal jsi mezi \"libovkama\".. tak to asi byla ona Bohuzel byla zamcena a majitel nikde, pres ta tmava okna to neslo ani vyfotit... Citovat
kontra Odesláno 4. září 2006 Odesláno 4. září 2006 Původně zaslal: Sepp Původně zaslal: kontra To Sepp: Já jsem byl taky v Mimoňi a nevim jestli si měl na mysli tu moji 406ku. S tou hliníkovou imitací jsem to už koupil a teď plánuju udělat celej interiér do červena i s těma lištama. Tak jsem zvědavej, jak to půjde... No pokud ji mas slonove bilou a stal jsi mezi \"libovkama\".. tak to asi byla ona Bohuzel byla zamcena a majitel nikde, pres ta tmava okna to neslo ani vyfotit... Tak to ne, moje foto vidíš... Citovat
Ajdamek Odesláno 4. září 2006 Autor Odesláno 4. září 2006 Původně zaslal: Sepp Původně zaslal: Ajdamek Nejspíš to udělám s pomocí kamaráda, on je šikovnej tuner , teda pokud ty lišty při sundavání nerozlámu. Kdyztak dej vedet jak to dopadlo... docela bych to rad videl a kdyby to bylo \"good\", tak by jsi mi to mohlo zaridit a nechat udelat u nej taky... Pokud bude chtít, tak není problém Až to bude, tak sem dám fotky Citovat
Petr 406 red Odesláno 18. březen 2007 Odesláno 18. březen 2007 Musíš sundat cely tapecírung dveří a zezadu jsou na tom nacvakaný takový plíšky sundání tak 10min práce. Citovat
Ajdamek Odesláno 18. březen 2007 Autor Odesláno 18. březen 2007 Původně zaslal: Petr 406 red Musíš sundat cely tapecírung dveří a zezadu jsou na tom nacvakaný takový plíšky sundání tak 10min práce. Dík Citovat
šikula Odesláno 21. březen 2007 Odesláno 21. březen 2007 Pro Bennyho, moc pěkně udělanej Peugeot(dle fotek) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.