Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se saharou- P206


sandman

Recommended Posts

Nazdar pežoťáci,mám problém u naší 206 (1.4 benzín, r.v.2000).Po otočení klíčku do polohy,kdy se rozsvítí kontrolky,tak se mi zapne ventilátor na chladiči.I když auto je studené.Nevím čím to může být a zas tak moc se v autě nevyznám,abych našel čidlo a třeba ho proměřil,jestli je dobré! :myslim

Co bych měl dodat, mám ten dojem,že to začalo dělat,když jsme s bráchou něco zkoušeli se zapalovacím relé. Měli jsme ho odpojené a mám ten dojem,že to začalo dělat po tom,co jsme ho tam zpět připojili. Divné je,že když to relé odpojím,tak ten problém zmizí???! Prosím o pomoc, jinak všem přeji mnoho šťastných kilometrů bez nehody!!! :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže další zprávy ohledně \"zblázněné\" sahary, jsou takové,že o víkendu jsem prošel snad co se dalo (elektrika) ale na nic zásadního jsem nepřišel. Jen jestli by mi někdo mohl poradit, kde jsou u 206 relátak.Teda krom těch v mot. prostoru.... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm. Asi by to mělo fungovat tak, že sahara se pustí pokud je na čidlu teploty chladící kapaliny víc jak např 80stupňů (přesnou hodnotu neznám). Mě se spustí i když jedu ve vedru cca 2minuty pomalu do prudkýho kopce, pak zastavím, všechno vypnu, vytáhnu klíčky a sahara hučí ještě asi minutu.

Takže najít to čidlo teploty (není přímo v chladiči?Vedou do něj jakési kablíky) a prověřit to. Pokud to nebude tím čídlem, tak jít po signálu dál.

Sem asi moc nepomohl, co?:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...