Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jsou tyto repro dobrý? A do 405?


Neon

Recommended Posts

Béďa: asi to bylo ještě z těch starých zásob ... je to ta průhledná vyhybka. HELIX blue 62 mkII

Dneska asi natáhnu nový kabely dozadu, prodám MAGNÁTY, pořídim nový RadioGAGA (mám vyhlídnutýh jeden PANASONIC) a i vzad bych dal ty HELIXy ... jenom doufám, že za dva měsíce nezačnu schánět zesilovač:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Neon: jestli schanis nove radio a myslis to s auto hi-fi trosku vazne tak ti muzu doporucit toto ;)

a ne proto ze to prodava mk405, ale proto ze je to radio na urovni :super

JJ, koukal jsem na něj a věř mi, že kdyby bylo černý, tak MKčko ukecám o 500,- níž a jdu do něj:super Jenomže stříbrná se mi do interieru opravdu nehodí (loni jsem přestříkával včechny bočnice na černo a teď to nechci kazit jinak barevnými doplňky)...

Vim, že alpina je dobrá značka, ale já koukal po mojí bejvalý lásce Blaupunkt (který mě dóóst zklamali) a našel zajímavý Panasonic CQ-C7301N - bohužel u nás nejsou, jen v Německu, ale to se dá zařídit u nás mají jen 7303....

Ale za rady a tipy se klidně zlobit nebudu ... mám na to přinejmenšim minimálně měsíc ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Neon: jestli schanis nove radio a myslis to s auto hi-fi trosku vazne tak ti muzu doporucit toto ;)

a ne proto ze to prodava mk405, ale proto ze je to radio na urovni :super

Souhlasím rádio je to supr a škoda že teď jsou jiné věci na kupování :((

jinak tu 7301 mají co vím furt i u nás....

[upravil dne 29/8/2006 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha aha ... tak to jsem asi hledal blbě. Jinak 7303 se mi už tolik nelíbí a co se funkcí týče je to v podstatě stejný, jako 7301. To že je to SM by mi moc nevadilo - auto už stejně taky neni nejnovější :nevim

Jak na to koukám, tak u Helmutů vyjde i s dopravou o 600,- cheaper ... pravda problémy s relklamací a pod. ... uvidim, ještě zvážim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Aha aha ... tak to jsem asi hledal blbě. Jinak 7303 se mi už tolik nelíbí a co se funkcí týče je to v podstatě stejný, jako 7301. To že je to SM by mi moc nevadilo - auto už stejně taky neni nejnovější :nevim

Jak na to koukám, tak u Helmutů vyjde i s dopravou o 600,- cheaper ... pravda problémy s relklamací a pod. ... uvidim, ještě zvážim...

To je fakt, máš Helix starý model (průhledné vyhybky), to musíš sladit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

JJ, koukal jsem na něj a věř mi, že kdyby bylo černý, tak MKčko ukecám o 500,- níž a jdu do něj:super Jenomže stříbrná se mi do interieru opravdu nehodí (loni jsem přestříkával včechny bočnice na černo a teď to nechci kazit jinak barevnými doplňky)...

ta stříbrná na černém interiru právě věkně vynikne ;):D ale nevnucuju to ho :aut

rádio má hrát, na okrasu jsou jiné věci jako slečny :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak Trundíku ... slečny se přece nekupují ... ty si musíš chrabře vysloužit a vydobít a nebo jak se to říká??? Prostě sbalit, zbouchnout ... a tak podobně:D:D:D

MK405: Jestli ho náhodou neprodáš do srazu, tak ho tam vem a já ho zkusim, jak by ladilo, ale předem tušim, že stříbrná :bojim:bojim

Slečna na okrasu v autě je zbytečná ... stejně by ji nikdo zvenku neviděl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...