Vertex Odesláno 14. srpen 2006 Odesláno 14. srpen 2006 Netušíte někdo z kterýho modelu Pežoutů, Citrónů ... je tenhle stěrač? Sice není origo, ale docela mu sluší http://home.hccnet.nl/m.kwint/Images/Fotos/205griffe2.jpg http://home.hccnet.nl/m.kwint/Images/Fotos/205griffe5.jpg [upravil dne 16/8/06 Vertex] Citovat
Vertex Odesláno 14. srpen 2006 Autor Odesláno 14. srpen 2006 Díkes, počkáme ještě na vyjádření některého 306tkaře Citovat
chechet Odesláno 14. srpen 2006 Odesláno 14. srpen 2006 soude podle meho zadniho sterace, tento z 306 neni. a ani ze 106. Citovat
Neon Odesláno 14. srpen 2006 Odesláno 14. srpen 2006 že by clio starší model... kolem roku91:myslim Citovat
Vertex Odesláno 14. srpen 2006 Autor Odesláno 14. srpen 2006 Z Punta asi nebude, to spíš to Clio. Zkusím brnknout kámošovi co jeden takovej maloobsah škrtí Citovat
Guest ZILA Odesláno 14. srpen 2006 Odesláno 14. srpen 2006 podle meho soudu je to to clio :myslim:myslim:myslim:myslim Citovat
Bohouš Odesláno 15. srpen 2006 Odesláno 15. srpen 2006 Původně zaslal: Vertex Z Punta asi nebude, to spíš to Clio. Zkusím brnknout kámošovi co jeden takovej maloobsah škrtí HEH škrtí......tak jsem se alespoň zasmál :D:D Citovat
Fusion Odesláno 20. srpen 2006 Odesláno 20. srpen 2006 Fakt pěknej kousek. Tady je zbytek fotek - http://home.hccnet.nl/m.kwint/Pages/Fotos.html Citovat
BobyD Odesláno 20. srpen 2006 Odesláno 20. srpen 2006 trosku jsem to obslehl z tech fotek a koukam ze je 205 v holandsku celkem popularni http://www.peugeotgticlub.nl/album_personal.php?user_id=73 spousta inspirace i kdyz ty puvodni fotky jsou asi nejhezci:super jejeje ale tohle je fakt ulet http://www.peugeotgticlub.nl/album_page.php?pic_id=2985 10 bodu elagance bombonek 106 http://www.peugeotgticlub.nl/album_page.php?pic_id=3530 http://www.peugeotgticlub.nl/album_page.php?pic_id=2852 [upravil dne 20.8.2006 BobyD] Citovat
Fusion Odesláno 20. srpen 2006 Odesláno 20. srpen 2006 Holanďani sou do nich doslova blázní. Výjimkou nejsou 205 s motory MI16, T16 ze 405, ale taky třeba 3.0 24V, 2.2HDi, nějaký biturba atd. Citovat
Vertex Odesláno 21. srpen 2006 Autor Odesláno 21. srpen 2006 Kdybych věděl, že si chcete prohlídnout celý Griffe, mohl jsem vám sem šoupnout fotky všechny. Šlo tu spíš o ten stěrač Citovat
Béďa Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 vcera jsem jel kousek za Cliem a ten sterac je vazne dost podobnej(ne-li stejnej) jak mas na te 205. Citovat
Vertex Odesláno 21. srpen 2006 Autor Odesláno 21. srpen 2006 Jo? Tak díky, teď už jen odchytnout toho kámoše s Cliem Citovat
BobyD Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 no jo to cloveku neda kdyz tam je odkaz na stranky primo na znacce Citovat
Neon Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 vertexi ... když to bude to Clio...vyhrávám nějakou cenu? Citovat
Vertex Odesláno 22. srpen 2006 Autor Odesláno 22. srpen 2006 Vyhráváš demontáž stěrače starýho a montáž stěrače novýho:aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.