Jump to content
Sign in to follow this  
ftibor

Cena BSI do 406 1.8 v16 r.v.2002

Recommended Posts

Schémy nemám a na program \"Peugeot laser\" som poslal peniaze ako ceninu a neviem čo sa stalo ale od 19.07. doteraz Fusion to nedostal. Neviem či ten program mi pomôže keď to zaobstarám. Zatial sa len zbierám info aby so vedel s akou čiastkou počítať. Či sa to oplatí vôbec opravovať za ťažké prachy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som poslal peniaze postovou poukazkou, dufam ze to dostal, no nemyslim si, ze v tom programe budu schemy, ktore by stali za nieco. Zohnal som to priamo z peugeotu podla cisla karoserie cez znameho, horko tazko. Cena bsi - starsieho ide okolo 4-6 tis., par som ich mal , no ziadne nesedelo s mojim. Aj tak myslim, ze chyba bude inde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zo Slovenska si poslal poštovou poukažkou ako? Ináč nefunguje mi klíma preto rozmíšlam, že vymením BSI. Schémy nemám tak neviem čo na tom premerávať. Mal som to vybrané ale kryt neviem sundať zo strany súčiastok nakolko asi to držia konektory. Konektory nemám odvahu vypájkovať. Bez toho sa zase nedostanem k súčiastkám ani neviem kďe čo je a jak vidím tak tam je dvojvrstvový plošný spoj a nemám rentgenové oči. Neviete, držia tie konektory kryt BSI?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×