Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámek 205


Xantik

Recommended Posts

Mám problém se zámkama. Na dveřích u řidiče se mi kliček protáčí a jen když hodně praštím dveřma nebo hodně zatlačím na zámek tak se chytne a jde zamčít. U spolujezdce je zaseklej a nejde ani otočit jen tak napůl. Co s tím, dá se to nějak rozebrat??? U toho řidiče je myslím nějakej plastovej jezdec, asi je v háji dá se někde koupit a nacvaknout znovu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš sundat panel dveří-bacha ať neulámeš držáčky..a zámek je na dveřích uchycený takovým nasunutým plíškem.tím jezdcem myslíš ten plast co spojuje zámek s táhlem mechanismu od zavíráni? jestli je prasklý tak špatně drží na zámku a proto to nejde..já bych zkusil kolem toho otvoru dát závit z pružiny třeba to dotáhne a bude to držet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, myslím ten bílej plast co spojuje zámek s táhlem. Takže asi vrakáč a sehnat fungující. Fotky ani nepotřebuju, měl jsem to právě rozdělaný a koukal jsem na to. Ještě se zeptám je těžké přeskládat zámek??? Když vytáhnu jeden kterej je dobrej, dá se to nějak podle něj okopčit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...