stefan22 Odesláno 11. březen 2025 Odesláno 11. březen 2025 Zdravim chcem sa spýtať mám Peugeot 207 1.4 70kw a mám problém s osvetlením interiéru.Problem je to že svieti len stredná žiarovka vymenil som krajné ale aj tak to nejde.Do každej žiarovky ide zvlášť konektor ale podľa knižky je na to celé 1 poistka na osvetlenie interiéru a odkladacieho priestoru a poistka je dobrá. Nestretol sa s tým už niekto?? Ďakujem za odpoveď Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. březen 2025 Odesláno 11. březen 2025 (upraveno) ty krajni konektory jsou na osvetleni kosmetickych zrcatek a ty krajni zarovky funguji az po nastartovaní vozu Upraveno 11. březen 2025 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
stefan22 Odesláno 11. březen 2025 Autor Odesláno 11. březen 2025 Aj keď je auto naštartované a zapnem tie krajné aj tak nejdú ani v predu v Tom kastliku keď ho otvorím tak nesvieti Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. březen 2025 Odesláno 11. březen 2025 tak tam bude jeste jedna pojistka me to ukazuje F7 a F9 pod volantem v jednom navodu to je tak a ve druhem jinak Citovat
stefan22 Odesláno 11. březen 2025 Autor Odesláno 11. březen 2025 před 2 hodinami, Havlicek.Lukas napsal: tak tam bude ešte jedna poistka me to ukazuje F7 a F9 pod volantom v jednom návode to je tak av druhom inak Ďakujem za pomoc bola to F9 ale nakoľko som pozrel uz všetky poistky pod volantom tak teraz začal svietiť airbag a to asi vymazať len cez diagnostiku či dá sa aj inak?? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. březen 2025 Odesláno 11. březen 2025 airbag se po nejake dobe spravi sam - vetsinou staci pres noc kdyz je auto zamcene Citovat
stefan22 Odesláno 11. březen 2025 Autor Odesláno 11. březen 2025 (upraveno) Už je to vyriešené zlá bola poistka a po výmene to zhaslo ale moc ďakujem s tou radou F9 Upraveno 11. březen 2025 uživatelem Péťa Odstraněna citace-necitace Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.