Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Garfield

Místo bastlení bych tu měl jeden starovodácký tip. Sehnat nafukovací plovací vestu - zřejmě od někoho, protože už se asi neprodávají. Vesta se tak do poloviny naplní studenou vodou, oblékneš, a to je klimatizace! Cca po dvou hodinách můžeš vodu obměnit. A je to bez bastlení, doma čisto, a sluší, pane, sluší :D

:D tak tohle je super :super zase se válím v křečích :D:D:D

p.s.: kdyby jste raději někdo vymyslel jak to nacpat do 405 kde nebyla a nemuset pro to rozebrat půlku auta :myslim

to je jednoduchy, vymenis dil mez predni a zadni SPZ... jinak s 1.9D v 405 bys ji musel odpojit snad i na rozjezd...

Odesláno
Původně zaslal: ravenius

klima podomacku...

vetrak, hadicky, medene trubky a plastova popelnice s ledem...

http://www.eng.uwaterloo.ca/%7Egmilburn/ac/anon_ac.html

http://www.eng.uwaterloo.ca/%7Egmilburn/ac/geoff_heatx.html

PS: Se suchym ledem :) Ten se odpaří a nedělá \"bordel\" :D akorát kilo stojí asi 25Kč... hodit kilovou kosku do prostřed obýváku :aut:D:D a chlazení je na světě :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...