longstarr Odesláno 16. červen 2006 Odesláno 16. červen 2006 Uz se to tady sice někde psalo, klima nefunguje tlaky OK pry zavada v eletrice nespina komopresor tak pry misim do servisesu peougeot. Tam mě objednali a ptal se mně jestli spinají větráky (nevim ktere měl namysli asi chlazení motoru?) tak nevím jak to mám poznat když teplota drží pořád přesně 90 stupňu ono to klima asi stěma větrákama nějak souvisí? Citovat
kremenak Odesláno 17. červen 2006 Odesláno 17. červen 2006 Já, když zapnu klimatizaci a stojím, tak sepnou větráky, protože tam jsou za sebou tři chladiče. Chladič klimatizace, turba a vody. Jestli se točí i když jedu, to jsem nezkoumal, ale myslím si, že se točí i za jízdy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.