gvg Odesláno 2. květen 2003 Odesláno 2. květen 2003 Mám tu čest na víkend řídit 605 3.0.. Tah skvělej, docela dobře vybavenej, jede good (teda, když vidím, ja klesá ručička na spotřebě, tak se mi z toho točí hlava).... Zkrátka jakž takž OK. A teď si vám tak sedím za volantem a koukám-všechny kontrolky jsou úplně dole a ač svítěj dobře, tak na ně přes ten volant nevidím. To samý hodiny na palubce... No co to toto má znamenat?? To přeci nemůžou myslet vážně, že to takhle blbě udělali! Já plánuju koupit dieselovou 605, ale tohle mě teda dostalo... To je to takhle u všech, ptám se??? Citovat
ajsik Odesláno 3. květen 2003 Odesláno 3. květen 2003 No ja nevim ale kdyz ridim auto tak potrebuji maximalne videt dobre na rychlomer abych to mohl predpisove vybrzdit kolem radaru a obcas otackomer, ktery mam stejne jen u 306tky. A u saxa mam velke hodiny ktere neprehlednu ... s tim souhlasim ze na porad civim kdyz nestiham, to v 306tce jsou na stredove konzoli a diva se na ne hur ... Hlavne kdyz to jede a nic varovneho nesviti ... ) a zvlast hladove oko ... to je takova kurfaaaaaaa ... Citovat
Dydzej Odesláno 18. květen 2003 Odesláno 18. květen 2003 No to zalezi, jak si nastelujes stavitelnej volant, pokud ho mas uplne zvedlej a zarazenej dolu, a sedacku mas taky dole, tak ty kontrolky neuvidis. Citovat
Emiš Odesláno 18. květen 2003 Odesláno 18. květen 2003 Podle me to delaj schvalne, ja v 205 taky na kontrolky nevidim. Navrhari byli asi naky mali a resili si komplexy tim, ze si navrhli auticka pro mali lidi Citovat
gvg Odesláno 18. květen 2003 Autor Odesláno 18. květen 2003 No to by sedělo tak pro Japončíky, ale Francouzi?? No, já si potom taky všim, že se s tím volantem dá hejbat.. Tak jsem ho dal docela nízko, abych na to viděl, ale zase se to hůř ovládalo. Ale je to asi věc zvyku, no.. Furt přemejšlím, jestli nějakou mladší 405 nebo 605 (oboje nafta).. Kdo mi poradí? Citovat
georg Odesláno 19. květen 2003 Odesláno 19. květen 2003 gvg: rekl bych, ze to je o penezich a samozrejme i o stesti u konkretniho kusu.. . kdybych mel takhle na vyber, tak jdu do TD 605. Mam rad velky auta Citovat
kapitán Odesláno 19. květen 2003 Odesláno 19. květen 2003 Každopádně aristokratickou 605! Ovšem bez aut. klim a s mnimem elektroniky (šíbr apod.) Přeju štastnou ruku! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.