Marcel505 Odesláno 7. srpen 2024 Odesláno 7. srpen 2024 Úplnou náhodou, nejezdí někdo Olomouc? Jde o sadu kol, takže to není úplně drobnost, ale zkouším zda by někdo nepřiblížil k Praze... Citovat
BubakGS Odesláno 7. srpen 2024 Odesláno 7. srpen 2024 @pavelu96 ... mno, do Prahy ted zadnou cestu nemam. Loni jsem tam mel jeden projekt, ale ted jezdim jen do Brna..... a to jeste tak jednou za 14 dni.... pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 8. srpen 2024 Odesláno 8. srpen 2024 ja pres olomouc pojedu v srpnu, ale na motorce...... jezdim i do Litomysle, pravidelne, ale olomouc uz je dal Citovat
Marcel505 Odesláno 18. září 2024 Autor Odesláno 18. září 2024 V 8. 8. 2024 at 23:34, Scratch napsal: ja pres olomouc pojedu v srpnu, ale na motorce...... jezdim i do Litomysle, pravidelne, ale olomouc uz je dal Sice mi to nebude po srsti, ale v zásadě mi nevadí, když mi kola na auto přivezeš na motorce, v pohodě... Možná se tam stavíme teď... Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2024 Odesláno 19. září 2024 no jo, ale srpen uz byl a my jsme tedka na Baltu Citovat
Marcel505 Odesláno 24. září 2024 Autor Odesláno 24. září 2024 (upraveno) Jo, takže vyřešeno. Upraveno 24. září 2024 uživatelem pavelu96 Necituj celý přímo předchozí příspěvek - jsi tu celkem dlouho, na to aby jsi chápal základní pravidla. Děkuji Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.