Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A mám po srazu ...


Karel Č

Recommended Posts

V úterý mě začalo něco klepat v motoru, vzhledem k tomu, že jsem předtím tankoval domácí naftu, tak jsem to tipoval na některý ze vstřiků.

Včera jsme to rozhodili a skutečnost je mnohem horší .... vylágrovaný ojniční ložisko na 1. válci + klikovka :(:(:(:

Takže na Slapy se určitě nepodívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel sem se jenom zeptat kdyz sem se neprihlasil na sraz(jelikoz vubec nevim jak to v tu dobu bude vypadat se mnou a mim autem)nebude vadit kdyz se prijedu podivat jen tak.Samozrejme nepocitam s tim ze se na me budou vztahovat privilegia prihlasenych.Jen kdyby to vsechno dobre dopadlo tak bych chtel prijet okouknout co je novyho.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky problém, dneska jsem byl nachystaný, že s novým autíčkem absolvuji kolečko ME - STK - přepis, ale ouha, včera mi začala téct nafta ze vstřikovacího čerpadla, a to opravdu fest. Mrcha jedna...

Odpoledne tam jdu sápat jiné čerpadlo, tak mi držte palce, a? to stihnu. Když ne, tak holt budem muset na sraz přihopsat náhradním vozidlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhradní vozidlo by bylo, ale zatím není náhradní nálada.

Dneska vyndaváme ven z auta zbytek motoru (blok) a převodovku.

Ve středu ráno jedu do jedné firmy a uvidím jestli ta klikovka půjde přebrousit a jestli ne tak je to docela v pytli.

Budu informovat jak to dopadlo.

Omlouvám se všem co jsem slíbil (mašinka, voštík,...), že se na Slapech zastavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...