Zabak22 Odesláno 14. květen 2024 Autor Odesláno 14. květen 2024 (upraveno) Včera som zohnal brzdy z 307 brzdové dostičky boli menené pred tým ako auto išlo na vrakáč takže o starosť menej už len kotúče a opieskovať srmene Upraveno 14. květen 2024 uživatelem Zabak22 Citovat
Zabak22 Odesláno 6. červen 2024 Autor Odesláno 6. červen 2024 (upraveno) . Upraveno 9. prosinec 2024 uživatelem Zabak22 Citovat
sitler Odesláno 6. červen 2024 Odesláno 6. červen 2024 Protrzena sitka v mazacim sroubi je na 1.6 v poradku... lepsi ji tam nemit vubec. Ona se totiz strasne rada zanese a pak to turbo jaksi poradne nemaze, protoze tomu chybi tlak. Hafity a Zabak22 ohodnotil 2 Citovat
Zabak22 Odesláno 6. červen 2024 Autor Odesláno 6. červen 2024 Len ono, mňa zaujíma, čo ho prerazilo. Neviem, či nejaký karbón, alebo či to niekto rozoberal, alebo sa roztrhalo vekom. Citovat
Zabak22 Odesláno 11. červen 2024 Autor Odesláno 11. červen 2024 Tak úspešne po EK, ale bol to príbeh na dlhšie :DDDD Prídem na EK, technik zapojí diagnostiku a chyba všetkých štyroch vstrekovačov (mal som ich vypojené, aby sa natlačil olej do turba), tak som teda dopadol NESPOSÔBILÝ. Následne som išiel vymazať chyby do servisu vedľa STK, potom som už prešiel v pohode. Technik povedal, že na svoj vek je auto v celkom dobrom stave (bodaj by nebolo po toľkých investíciách :)). Z auta nevyšiel ani kúsok nejakého čierneho dymu alebo usadenín a prešiel som s prehľadom do tretice všetko dobré radim.1008 a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
Zabak22 Odesláno 14. červen 2024 Autor Odesláno 14. červen 2024 Takže nakoniec beriem brzdy z 5008 2.0. Tie, ktoré som kúpil, mali zaseknutú pružinku a na to som sa vykašľal. Chcel som síce brzdy s 60 mm piestikom, ale nakoniec budú 57 mm. Dúfam, že tam nebude žiadny problém. Citovat
Zabak22 Odesláno 20. červen 2024 Autor Odesláno 20. červen 2024 Sušenie bazénu po výmene čelného skla Citovat
Zabak22 Odesláno 23. červen 2024 Autor Odesláno 23. červen 2024 Menšia ukážka toho čo sa chystá radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Zabak22 Odesláno 29. červen 2024 Autor Odesláno 29. červen 2024 (upraveno) Tak to vyzerá že si dám výlet asi niekde do italska Len sa bojím o nárazníky Mimochodom asi budem musieť kúpiť nový diel na blatníku za kus plastu 60€ V pondelok som objednaný na pretesnenie trysiek tak uvidím Upraveno 29. červen 2024 uživatelem Zabak22 radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Zabak22 Odesláno 13. červenec 2024 Autor Odesláno 13. červenec 2024 Tak včera akcia: auto vytepované, a medzi tým nejaká oktavka na lak. Citovat
Zabak22 Odesláno 22. červenec 2024 Autor Odesláno 22. červenec 2024 (upraveno) Určite každému odporúčam zmeniť nastavenie klimatizácie z -30 +37 na -30 +45 rýchlejší nástup chladenia a chladí podstatne viac. Inak oktavka už hotová Upraveno 23. červenec 2024 uživatelem Zabak22 Citovat
Zabak22 Odesláno 11. srpen 2024 Autor Odesláno 11. srpen 2024 Ako som už naznačil TU niečo sa chystá pravdepodobne rovno vymením aj brzdy,pružiny,silentbloky. Citovat
Zabak22 Odesláno 19. srpen 2024 Autor Odesláno 19. srpen 2024 (upraveno) Každému, kto chce antikorózne ochrániť spodok auta, odporúčam kúpiť pištoľ Adler AD2033. Je to super vec a výsledok vyzerá ako z fabriky. Treba ju však dobre nastaviť. Po dlhšej jazde mi vyskakovala chyba P0299. Elektromagnetický ventil na bloku som menil nedávno za originálny, pretože auto začalo robiť „stututu“. Po výmene to prestalo, ale ukázala závada P0299 ktorá predtým nebola. Môže niekto poradiť, čo s tým? IMG_1086.mov Upraveno 19. srpen 2024 uživatelem Zabak22 Citovat
Zabak22 Odesláno 24. srpen 2024 Autor Odesláno 24. srpen 2024 Závada P0299 sa zázračne vyriešila po tom, čo som vyčistil všetky trubky prívodu vzduchu a filterbox, aj keď sa mi nechce veriť, že to bolo tým. Celá robota trvala približne dve hodiny, vrátane času potrebného na uschnutie. Dnes som opravil ľavý prah, no bude ho potrebné vymeniť. Dúfam, že som mu predĺžil životnosť aspoň o dva roky. Taktiež spoj medzi predným blatníkom a ľavým prahom (u308 kameň bol seti) sa bude musieť vymeniť niekedy túto zimu, pretože je tam diera. Chcel som prah navoskovať, vybral som záslepku a skúšal, akú veľkú dieru z toho spravím .Smutnejšie je, že nový prah stojí 700-800 € a nechce sa mi naraz dávať 1400 €, pričom do toho nepočítam prácu u klampiara. zajtra pridám fotky prahu. Citovat
Zabak22 Odesláno 25. srpen 2024 Autor Odesláno 25. srpen 2024 Fotky výsledku avšak nie final ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 25. srpen 2024 Odesláno 25. srpen 2024 čím jsi to zacpal ? plechem ? svařoval ? nýtoval ? na amatéra myslím super ale za prahy bych auto už nezvedal Citovat
Zabak22 Odesláno 25. srpen 2024 Autor Odesláno 25. srpen 2024 (upraveno) Opravil som iba ľavý. Ľavý mal povrchovú hrdzu zospodu, nič vážne, opieskoval som to a objavili sa tam malé mikro dierky. Dal som na to kyselinový plnič (najlepší na holý plech), následne akrylový plnič a Teroson 9320. Nakoniec som to zavoskoval Dinitrolom. Pravého prahu som sa nedotýkal, ten nechávam na karosára. Zajtra pôjdem kúpiť farbu, tak sem potom hodím finálny výsledok, bohužiaľ, bez opraveného pravého prahu. před 13 hodinami, ozzy56 napsal: čím jsi to zacpal ? To by som nikdy neurobil,potom by som nevedel spať Upraveno 25. srpen 2024 uživatelem Zabak22 ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Zabak22 Odesláno 13. září 2024 Autor Odesláno 13. září 2024 Tak som si spravil menšiu radosť pavelu96 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Zabak22 Odesláno 20. září 2024 Autor Odesláno 20. září 2024 Včera som objednal olej spolu s ceatec od liqui moly uvidím či to bude fungovať samozrejme dám potom echo. A rovno aj tec 2000 a nový palivový filter a všetky ostatné samozrejme originál diely. Citovat
Zabak22 Odesláno 20. září 2024 Autor Odesláno 20. září 2024 Tak všetko už mám na stole zajtra sa ide na vec hlavne ma teda zaujímaju trysky ako na tom budú po preplachu diagnosticky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.