Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mam nemocny autiko 205 1.9GTI


Anita

Recommended Posts

ha uz vim co mam s autikem...mam v prcicich vackovou hridel....s tim ze nova stoji okolo 10 tisic...takze ji potrebuji sehnat nekde z vrakoviste...kdyby ste nekdo o necem vedel napiste mne to...pprosiiiiiim...takze si jedu dneska pro autiko a budu jezdit s mezi plynem nez to sezenu...ale aspon ze uz vim co to je....

AniTA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Anita: Vůbec nevadí. Jen sem podezříval Voštíka, že si na sebe vymyslel fiktivního člena, aby mu všichni sedli na nálepku. S tou vačkou a vrakáčem to nebude tak jednoduchý. Né, že by se nedala sehnat, ale otázka je v jakém bude stavu. Já sem spíš naf?ák a od problematiky benzínů jsou tady jiní machři, ale vím, že se to tady před časem přetřásalo a on se k tomu jistě někdo vyjádří. (až se proflákne, že si ženská, tak to asi nebudeš stíhat ani číst :D:D:D )

To Stefan: Dy? máš káru jako blázen čéče!!! Hele, stáhni si okýnko, tvař se hustě, nasaď si nějaký :cool: brejle, pust si nahlas muziku a 15ctky budeš z kárky vymetat koštětem....:D:D:D Kdyby to nefungovalo, tak ti půjčím svojí 405...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AniTa:): a to se mi nezda... vackova hridel? Je mi to nejaky podezrely..... Nedelaj ze tebe jenom blbou zenskou, co nerozumi autum? Bohuzel to tak ve valne vetsine servisu funguje a snazi se te pumpnout o prachy..... nemusi to byt tenhle pripad, ale co by te vacce tak mohlo byt, ze se to dusi? By musel byt snad ustipla nebo co a to by byl jinaci rachot....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to připadá jako kravina.GTI mám a podobné symptomy dělají spíše podtlakové hadice,sání ap.řekl bych,že kdyby to byla vačka,tak to musí dělat dost rachotivý zvuk?!A zdá se mi že by spíše dříve byly poničené ventily (sedla) než vačka!Jiná věc by byla kdyby to byly ty \"zdvihátka\" ,ale i tak si myslím,že by to dost rachotilo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelikoz muj automechanik je rodinej znamej tak si myslim ze je to OK.....ale samozrejme si necham poradit....spis bych chtela poprosit, jelikoz si pro autiko vecer jedu tak by bylo fajn kdyby ste mel nekdo naladu a chut a HLAVNE TOMU ROZUMEL abyste se na to prijel nekdo podivat a treba by vas nekoho neco napadlo...

AniTA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na GTIcku moji slecny se delo neco podobneho ... proste do 2500rpm to jelo a pak hluchy misto jako svine ... nakonec to bylo nekolik problemu najednou. Prvni problem podtlakove hadice (uplne originalni - vyroba 1986) ktere se uz uplne drolili takze jak na ne clovek sahnul tak mu zustal kus v ruce :). Dalsi a nejspis hlavni problem byl s \"vahou\" ktera prideluje vzduch/benzin motoru ... na GTI to je hen ten paznecht co je pripojenej na hadici co vede ze vzduchoveho filtru hlinikovo-plasticka vec velikosti boty. Vymenou se problemy eliminovaly. Nemuze to byt tvuj problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to LK7R: dekuji moc za radu ale mam presne opacej problem jakmile to podtacim okolo 1800 otacek tak to zacne kuckat a blbout...ale jakmile to vytacim tak autiko jede velice dobre naopak bych rekla ze je sviznejsi a zivejsi.....takze nevim no co s tim:(:mad:

ale diky

AniTa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta váha vzduch by to mohla bejt. Je to dost častej trabl. Teď se to tady někdy řešilo. Nemusí pořádně fungovat lamba sonda, snínač otáček... Ideální je to frknout na diagnostiku a je jasno hned. Takhle na omrk na \"ulici\" se toho moc zjistit nedá a pokud něco, tak bez záruky. S tím rozvoďákem bych to neviděl tak černě. Musely by bejt slyšet ventily. Auu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelikoz ty ventily rehtaji i tak docela dost, tak do nemusi byt hned poznat. Zvlast kdyz neni ucho trenovane :) (doufam, ze si to AniTa nevylozi jako, ze si myslim, ze je blba :() Ale to je fakt snasd nejhorsi moznost, co by to tak mohlo bejt..... Spis bych to videl taky tak na to co rikal Hics....

By me zajimalo jak pal-test pozna spatnou vacku :(

Jeste jsem si vzpomnel, ze n amoji 1.6i je takovej bazmek, co do nej vede hadicka od podtlaku a ta kdyz se odpoji tak to na volnobeh kucka a jede nepravidelne a chcipe to pri razeni a takovy podobny kejkle.... akorat nevim, jestli to je i na 1,9 GTi ( u me se to nachazi na pricce nad chladicem a vedou do toho jeste asi 3 nebo 4 dratky)

Novy to stoji kolem 3,000,- jestli si dobre vzpominam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove ste strasne hodny ze mne radite...ale rozumim tomu jenom z casti takze...to budu muset asi nechat v rukach automechanika...:( doufam ze to dopadne dobre....jenom se se chtela teda zeptat jakej je rozdil mezi pall testem a diagnostikou (myslela sem si ze je to stejny)...

AniTa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...