venep Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 co je to v tom gumenom obale? http://fotky1.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=6b229ae60c98&al=1204795# Citovat
Dave_k Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 1) No tipnul bych to na automatickej sytič. 2) Existuje tlačítko \"EDIT\" přes který příspěvek můžeš změnit nebo úplně smazat. Je tu kvůli tomu aby tady nebylo na jedno téma 1000 příspěvků. Citovat
Jardaned Odesláno 21. duben 2006 Odesláno 21. duben 2006 nastavovač škrtící klapky.Lze to nazvat i autom.sytič,někdo tomu říká krokáč apd..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.