R294 Odesláno 24. listopad 2021 Odesláno 24. listopad 2021 ahojte všichni, jsem tu nový a mám dotaz. včera jsem si byl prohlídnout Experta 2017 Van kterého bych chtěl a trochu mě zarazila poloha za volantem resp. prostředek sedačky není na prostředek volantu, jakoby je to vyosené. Je to tak správně? Jedná se o 3-místnou verzi. Díky, Radek Citovat
P607Olda Odesláno 29. listopad 2021 Odesláno 29. listopad 2021 Pamatuju toto z Renaultu 8, ničemu to nevadilo, jezdilo se normálně. Citovat
R294 Odesláno 29. listopad 2021 Autor Odesláno 29. listopad 2021 (upraveno) To jo, jede se v něm normálně , jen mě to zarazilo a hned to ve mě vzbudilo podezření na crash...díky Upraveno 29. listopad 2021 uživatelem pavelu96 Necituj přímo předchozí příspěvek! Citovat
P607Olda Odesláno 29. listopad 2021 Odesláno 29. listopad 2021 Tak se podívej na ostatní Experty, zda jsou taky tak Citovat
R294 Odesláno 30. listopad 2021 Autor Odesláno 30. listopad 2021 (upraveno) Rád bych ale zrovna u nás nemají žádný skladem, abych to poznal tak si musím sednout za volant…a ještě jeden dotaz, koupil jsem si novou hlavici řad.páky a nerad bych při výměně něco dojebal. Našroubovaná tam neni. Víte někdo, jak tam drží? Je nacvaknutá a po pootočení o 90st. vytáhnout? Dík. Upraveno 30. listopad 2021 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
R294 Odesláno 30. listopad 2021 Autor Odesláno 30. listopad 2021 Tak jsem jí vymenil, stačí jí vytáhnout, bez otočení, to stejně nejde, a hotovo. Drží tam ale fest. Novou nasadit a zatlačit na ní. Takže tak… radim.1008, zbynek..s a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.