Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 2021 po facelift - par dotazu


polpcr

Recommended Posts

Hezky den. Mame zhruba 2 mesice tohodle krasavce, a vicemene vse OK, jen z toho SW jsem trosku namekko...

1) hlasove ovladani - podarilo se Vam nekomu prijit na to, jak spravne vyslovit povel k navigaci? jedine co rozpozna bezchybne je povel "navigovat domu". Jiny povel napriklad "navigovat vodickova" najde uplne neco jineho.... zkouseli jsme ruznou rychlost reci, nekdy uz na urovni dementu, ale vysledky nebyly lepsi....jine povely to rozpozna spravne (zvys teplotu)....

2) jen me irituje, ze v navigaci (aktualizoval jsem ji pred mesicem) neni moje cislo popisne, zato soused tam je (bydlime 5 let, takze to je fakt spis nahoda..)

3) MyPeugeot aplikace. Kdyz uz pominu ze je to vicemene na nic (ok, kniha jizd fajn, ale to v rodine moc neocenim), neprestava me fascinovat, ze si to stahne udaje o jizde, ale neumi si to stahnout udaje u celkovem najezdu auta. Co jsem hledal, tak by to stahnout melo umet, ale proste ne a ne - mate to podobne? 

dik, Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...