Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 cc - střecha/klíčky/chyba


agentmejdlo

Recommended Posts

Peugeot 307 cc - 2005 rok

Ahoj 😎

prosim vás o radu dnes jsem zatahoval střechu a nezavřelo se mi víko od kufru a nedovřela se střecha a pak už ani nešla zpět otevřít.
No každopádně jsem ji zavřel manuálně a k tomu jsem zkontroloval pojistky atd. bohužel hned potom mi přestalo jít dálkové otvíraní na obou klíčích které mám a já fakt nevím proč jinak zamykání uvnitř čudlíkem a nebo klíčem ok.
Dále když vyndám klíček ze zapalování tak mi začnou blikat samy od sebe varovky tak na půl minuty a pak přestanou a když udělám opačný proces dám klíček do zapalování a jednou otočím tak mi jednou projedou stěrače.

Dále mi to napsalo že abs nefunguje, esp/asr faulty, gearbox faulty ( ale tyto 3 věci  po znovu nastartování zmizelo a už se neukázalo ).

Nevíte nebo nemá někdo uz zkušenosti a poradil by jak postupovat kam a na co se kouknout ? Předtím než nešla dovřít střecha s kufrem tak s autem bylo vše ok ani jedna z těchto věcí se mi nikdy neobjevila.

Díky za odpovědi a všechny rady !!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ChouLu Tak u střechy jsem zjistil že je ko plíšek co drží lanko…

Konektory v bsi jsou ok a sucho, baterka by měla bejt taky ok..

Výměna baterie a aktivace klíčů nepomohlo stále nejde dálkově nic ani na jednom klíči potom pokaždé když otočím klíčkem vyresetuje se čas a datum na displayi a stále mi to jednou z pěti ukáže ze abs problém + pokaždý když vytáhnu klíček tak běží varovky min. půl minuty.

Pojistky dle manuálu jsem prošel a taky vše ok. 
Předtím než se nedovřela střecha bylo vše bez problémů asi tam bude nějaký větší problém. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@307rg tak jsem dnes zajel ke známýmu a půjčoval mi novou baterku na vyzkoušení a stále to resetuje datum a čas a dálkové ovládaní nejde přitom kdyz zamknu klíčkem stáhnou se i zrcátka normálně takže si myslím že to baterkou neni možná nějaký kontakt od baterky po cestě nebo nevím proč se to zbláznilo….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 28. 9. 2021 at 11:30, agentmejdlo napsal:

@ChouLu Tak u střechy jsem zjistil že je ko plíšek co drží lanko…

Konektory v bsi jsou ok a sucho, baterka by měla bejt taky ok..

Výměna baterie a aktivace klíčů nepomohlo stále nejde dálkově nic ani na jednom klíči potom pokaždé když otočím klíčkem vyresetuje se čas a datum na displayi a stále mi to jednou z pěti ukáže ze abs problém + pokaždý když vytáhnu klíček tak běží varovky min. půl minuty.

Pojistky dle manuálu jsem prošel a taky vše ok. 
Předtím než se nedovřela střecha bylo vše bez problémů asi tam bude nějaký větší problém. 

 

Ahoj prosím ťa kde sa nachádza ten pliešok čo drží to lanko mam ten istý problém 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...