Dávid 46587 Odesláno 28. červen 2021 Odesláno 28. červen 2021 Ahojte. Chcem sa opýtať.. dnes ráno som menil olej a nejaká časť sa mi vyliala pomimo.. po nejakom čase som išiel na aute mimo mesto..a zpod kapoty mi za jazdy vychádzal biely dym.. je možné, že sa len vyžaruje olej, ktorý sa vylial mimo alebo to môže byť nejaký iný problém? Citovat
ozzy56 Odesláno 28. červen 2021 Odesláno 28. červen 2021 ahoj, ano, pravděpodobně se spaluje vylitý olej... Citovat
Dávid 46587 Odesláno 28. červen 2021 Autor Odesláno 28. červen 2021 Takže môžem v pohode jazdiť ďalej? Alebo nejaký možno nápad na to ako by som to mohol vyčistiť? Citovat
ozzy56 Odesláno 28. červen 2021 Odesláno 28. červen 2021 (upraveno) první rada je, musíš měnit olej tak, aby netekl pomimo , ale do nádoby a zadruhé zkus to oblité místo olejem umýt na myčce wapkou, ale připrav se na hádku, bo obsluha většinou vyběhne dříve, než otevřeš kapotu..., ale jezdit s tím můžeš, v nejhorším auto shoří, ale co to je proti tornádu na Moravě... Upraveno 29. červen 2021 uživatelem ozzy56 trucker1245, Hafity a vozzyn ohodnotil 3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.