rostar Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 Ahoj klubaci. Mám dotaz jakou koupit sadu předních kotoučů a destiček na 406 2.0 hdi rv 2000. Díky předem za rady. Rostar. Citovat
Návštěvník Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 Brzdy jsou základ, tam bych neexperimentoval a vzal osvědčené výrobce. ATE, Brembo, Textar, TRW atd. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 kup sadu kotouče + desky od jednoho výrobce, většinou to pak nepíská, průměr 283mm Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 no nevim ATE desky a kotouce na Ovci III piskaj bylo to reklamovano a prej to je normalni ted se jede Textar a klid Citovat
Návštěvník Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 Na 407 mám vše TRW a taky občas písknou...nevidím v tom zase až takový problém. Hlavně, že to dobře brzdí Citovat
ozzy56 Odesláno 11. duben 2021 Odesláno 11. duben 2021 (upraveno) jak píšu--většinou to nepíská--, jiní říkají, že to ani tak dobře nebrzdí, když je stejná značka, mají lepší zkušenosti s kombinací značek , navíc každá značka vyrábí brzdy v třech kvalitách... Upraveno 11. duben 2021 uživatelem ozzy56 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.