Spolecnik Odesláno 27. březen 2021 Odesláno 27. březen 2021 Dobrý den všem, teď jsme dovezli novou 208 a z nějakého důvodu nejde ovládat dispej pomocí hlavních dotykových funkcí( jak jsou v tom černém rámu po stranách) . Prostředek normálně funguje, ale hlavní volby nereagují. Už jste se s tím někdo setkal nebo je to na servis? Citovat
ChouLu Odesláno 27. březen 2021 Odesláno 27. březen 2021 Odpojit baterku na 10 minut pokud nepomůže tak reklamace auta.. dělá se tam kontrola svazku, popř přeprogram jednotky RCC/NAC nebo výměna jednotky RCC/NAC Ajap ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.