Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio pro P 207


Michel.K

Recommended Posts

Ahoj všem! 

Obracím se na Vás s prosbou, nedávno jsem si opatřil 207 a krom jiného, bych chtěl lehce upravit autorádio. Se zvukem jsem ve své podstatě spokojen, lví podíl na tom asi bude mít i JBL v kufru. Co mi ale chybí, je USB nebo SD slot a někdy i Bluetooth. Zadání je tedy celkem jednoduché: 

Dostat do auta něco, co bude umět přehrávat písničky z nějakého paměťového média a zároveň to bude vypadat aspoň trochu přirozeně. Bluetooth není podmínka, ale hodilo by se.

varianta A - Čína 

AliExpress - Viděl jsem, že obdobu tohoto už někteří z vás montovali do 307 nebo 508. Slibované funkce super, recenze taky nejsou nejhorší, osobně by se mi tahle varianta hodně líbila. Zásadní otázka je spolupráce s OEM systémem JBL. Prodejce, řekl že fungovat bude. Má někdo zkušenost? Případně jak je vlastně JBL zapojené? Můj předpoklad je, že u wooferu musí být zesilovač, který krmí jak woofer tak reproduktory. Ale rád se něčemu přiučím. 

varianta B - 'jenom' vyměnit rádio za novější 

Někde jsem viděl rádio RD43 tuším, které by řešilo oba problémy. Akorát nevím jestli bude pasovat, případně jestli bude nutná výměna displeje atd. 

Budu rád za jakoukoliv odezvu, případně i zcela jinou variantu. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANo, pokud máš v autě rádio popsané v popisu ;) 

Je tam sice normální iso konektor, ale v jednotce rádia je nakonfigurován externí zesilovač, proto jsou výstupy z rádio low power a vede to dozadu do wooferu, kde je zesilovač a z něj do jednotlivých repro 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jistotu jsem udělal ještě pár fotek nevalné kvality, ať je ta diskuze relevantní. 

Čekám, že ten konektor pro měnič bude pod tím černým napravo. 

Akorát jsem teď koukal, že už je to nějak po zásahu, některé kabely v tom svazku jsou spojené čokoládou...

20210319_185018.jpg

20210319_184809.jpg

20210319_184544.jpg

Upraveno uživatelem Michel.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...