chuck11 Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: Finger no počkej, ale o kolik to je snížený? no 15ky byly na 195/50 a 16ky na 205/45. 15ky 195/55 a 16ky 205/50 ni :papa:papa Citovat
Vvitty Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 2Finger: to bych taky rad vedel... puvodni majitel rikal neco o -40mm, ale nejak se mi to nezda... ze srovnani s normalni verzi tak max -20mm (auto vlevo na odkazu dole ma 195/50, moje 195/55)... bohuzel nemam cas hodit auto na zvedak a hledat co je tam opravdu namontovane za pruziny a tlumice... http://www.akcz.orlicko.cz/vvitty/konci_zima_06_vector/DSC00467%20(Large)_resize.JPG a ty gumy, spravne je 195/55/15 a rozmerove shodne 205/45/16, ty 195/50 jsou o 2cm mensi v prumeru... [upravil dne 11.4.06 Vvitty] Citovat
Guest Finger Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 jo, já tam měl 195/50/15, proto sem to psal..z fotky to těžko poznám, já měl starší verzi.. Citovat
oni Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: Finger jo, já tam měl 195/50/15, proto sem to psal..z fotky to těžko poznám, já měl starší verzi.. a ty to mas na 306??jaky jsou jizdni vlastnosti,hodne to skace nebo hodne cejtis diry?? Citovat
flash Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 já mám taky sníženou 306..kola 195/50 R15 ..taky nevim o kolik to vůbec je, každopádně v zimě mám velký problémy..vpředu jsou červený sportovní pružiny a zadek byl na torzkách sundanej..když jsem to kupoval, zadek seděl uplně dole a kola mi škrtaly o lemy (taky proto že zadní náprava byla K.O. ).. Citovat
Guest Finger Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 já už ji nemám, ale jako jak popsat jízdní vlastnosti...r.v. 95, 1,4ka..musel se pevněji držet volant - např. vyjetý koleje atd. byla sranda, mlátilo to slušně, ale to mlátilo i se zímníma 165/70/13, takže problém byl v podvozku. Jinak to drželo v zatáčkách o hodně víc, ale měl sem to spíš na parádu, byl tam velkej límec..na to auto ta šířka byla ale moc - dost velkej odpor, takže to nejelo tak jak na 175kách se kterejma sem to koupil. Citovat
flash Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 mám 1,6 rv.97...když zadek byl vinou zadní nápravy dole, tak to drželo v zatáčkách jako blázen..po výměně to byl znatelnej rozdíl..náklon auta v zatáčkách už byl cítit.. a co se týče podvozku, tak rozdíl nepoci?uju, měl jsem tam od začátku 195/50 R15 a tak díry jsou citelnější než kdyby tam byly jiný kola... Citovat
Mr.Bomba Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: Vvitty mam... akorat je tam trosku nevhodne ET chtelo by to podlozky... To nevypada zase tak spatne.... Citovat
Vvitty Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: Mr.Bomba Původně zaslal: Vvitty mam... akorat je tam trosku nevhodne ET chtelo by to podlozky... To nevypada zase tak spatne.... proto jsem si je kupoval... Citovat
Mr.Bomba Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 ja ted vybiram bud Dezent F, nebo MAK Sting..... porad se nemuzu rozhodnout...... no nekdo tu psal ze na 16¨ je to offroud Citovat
Vvitty Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 no kdyz si na ne nekdo zapomene dat pneumatiku... na 16 to vypada dobre a jeste to neni silene tvrdy... ale pozor na predpisy... Citovat
Mr.Bomba Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: Vvitty no kdyz si na ne nekdo zapomene dat pneumatiku... na 16 to vypada dobre a jeste to neni silene tvrdy... ale pozor na predpisy... na co si mam dat bacha?? Mas nejaky vymluvy? Citovat
Mr.Bomba Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: Vvitty no kdyz si na ne nekdo zapomene dat pneumatiku... na 16 to vypada dobre a jeste to neni silene tvrdy... ale pozor na predpisy... Co tam mas za gumy? 195(205)/45 ??? Citovat
Vvitty Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: Mr.Bomba Původně zaslal: Vvitty no kdyz si na ne nekdo zapomene dat pneumatiku... na 16 to vypada dobre a jeste to neni silene tvrdy... ale pozor na predpisy... na co si mam dat bacha?? Mas nejaky vymluvy? na nehodu... pojistovaky by to mohlo zajimat. panove na ulici se na to ptat nebudou, kdyz to nebude vylozene bit do oci a nebo je nenaseres. I na ty moje sedmnactky max. prohodi neco jako \"mate hezky kola\" a popreji stastnou cestu... mam tam 195/45 tusim...?? podivam se ti o vikendu na profil Citovat
vector Odesláno 11. duben 2006 Odesláno 11. duben 2006 Původně zaslal: oni Původně zaslal: Finger jo, já tam měl 195/50/15, proto sem to psal..z fotky to těžko poznám, já měl starší verzi.. a ty to mas na 306??jaky jsou jizdni vlastnosti,hodne to skace nebo hodne cejtis diry?? 195/50 15 je proti 55 dost znát. Jestli někdo chcete ještě dobrý Pirelli za tak třetinu ceny tak dám. Do Prahy nevhodné. Bohužel třeba Pirelli nedělá P5000 Drago v profilu 55 a 6000, která v něm dělá jsou nějen dražší, ale především tvrdé a zdaleka tak nesedí. Nemají směrový dezén.. prostě jiná guma. 306 posílat k zemi je kravina. Jediná kombinace je 30 nebo 40mm tuším EIBACH, ale každopádně s přídavnejma pružinama vzadu. jinak si totálně rozhodíte vlastnosti auda. Zvláš? o ústa je to na novějších modelech s natáčecí zadní nápravou. Pokud vám 306 plave. Nejčastěji vytrhané gumy v předních ramenou. Je to zadní silentblok předního ramene. Stojí pár korun, ale je s ním sranda. Méně často odejde přední kulatý silentblok, který je tam dvakrát proti sobě. Projevuje se to celé tak, že při najetí na koleje, se kola \"žvejknou\" podle toho kam vede silnice. Při brzdějí má volant tendenci zatáčet tam, kam je skloněná silnice. Když se uplně vyrthnou, tak třeba při couvání je slyšet, jak se hnou, nebo při zatáčení na místě škubne volant. Není to samozřejmě to jediné, co odchází na přední nápravě, ale auto \"díky\" tomu hodně plave a je to dost časté. Citovat
oni Odesláno 12. duben 2006 Odesláno 12. duben 2006 to vektor:ty mas nejaky gumy na prodej??? Citovat
vector Odesláno 12. duben 2006 Odesláno 12. duben 2006 Původně zaslal: oni to vektor:ty mas nejaky gumy na prodej??? Jo ty 50tky Draga. Pro někoho, kdo nejezdí po Praglu budou ještě dobrý. Tak za Dvojku všechny. Sorry, že to nedám do bazaru, ale to je jen tak mimochodem, když už se bavíme o rozdílu, mezi 50-55 gumou. Asi takhle... na lehkém Benzínu bych věřil i tomu, že je to jedno a 50tka je levnější a lépe to na ní sedí. Taky se právě dělá Drago, což je jedna z nejlepších pneumatik v přijatelné ceně. Jenže tžeba na HDi a podobně těžkej předek, zvláš? po městě je to vražda nápravy. To je důvod, proč už na nich nechci jezdit. Citovat
oni Odesláno 12. duben 2006 Odesláno 12. duben 2006 a v jakym jsou stavu??to je prave to,ty 50-tky jsou za podstatne nizsi cenu,jenze zase 55 jsou asi pro pohodli lepsi!!ja ted cekam na kopii technicaku abych vedel jaky mam predepsany gumy a podle toho zvolil,nechci aby mi nejak blbe ukazoval tachak?? Citovat
Vvitty Odesláno 12. duben 2006 Odesláno 12. duben 2006 rozdil na tachu bude kolem 3.5%, to ani nepoznas... to jestli pohodli nebo cenu si musis rozhodnout sam ty mas auto na leasing? Citovat
oni Odesláno 12. duben 2006 Odesláno 12. duben 2006 no ja bych chtel nejakej dobrej stred!!no ja ho mam z bazace a vetsinu penez jsem dal jako protiucet,ale zbytek byl na lizacku!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.