Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvuky z levé přední poloosy


vavrenco

Recommended Posts

před 12 hodinami, dahl napsal:

Od zacatku je to lizisko. Jak neco huci, vzdycky lozisko. Dneska uz ty loziska moc nestojej, je dobry to pomenit na obou stranach. Jinak je potreba udelat geometrii po vymene.

Vyměnil jsem jenom jednu stranu, koupil jsem celou těhlici i s ložiskem na vrakáči, potřeboval jsem hned jezdit a než by mě přišlo z nějakýho e-shopu ložisko, čekal bych tejden a v Kelly family to kupovat nechci. Navíc jsem neměl po ruce žádnej stahovák a bez něj to není ono. Ale na jaře se na to chystám.

Geometrii jsem nedělal, mám za to, že když nesahám na řízení, geometrii dělat nemusím, ale třeba se pletu, nicméně, zatáčí to v pohodě, gumy nepískaj, a stejně je to jejich nejspíš poslední zima, pak půjdou do sběrného dvora. Na jaře to celý vyleštím...., i když teď se mi zase vys..l termostat, podruhý za sebou, tak pod to ještě v tomhle roce budu muset vlézt, bo je v autě *neumím psát slušně*a kosa jako sfiňa 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...