Šedlferda Odesláno 4. říjen 2020 Odesláno 4. říjen 2020 Auto zamknu a samovolně se mi odemyká. Není to pravidelné, prostě se to někdy stane. Přijdu k autu a je odemčené. Co to muže být? Neví někdo. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2020 Odesláno 4. říjen 2020 (upraveno) Jeden ze zámků bude vadný, špatný kontakt uvnitř, mě to dělala 406, došlo to až tak daleko že ten zamek začal cvakat sem tam a nešel zastavit, ale aspoň jsem věděl kterej to je. Upraveno 4. říjen 2020 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
ChouLu Odesláno 4. říjen 2020 Odesláno 4. říjen 2020 306 trpěla na praskající kabely v průchodkách dveří začal bych tím.. většinou řidič, popř spolujezdec Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
Šedlferda Odesláno 4. říjen 2020 Autor Odesláno 4. říjen 2020 No to je možnost, jenže nezjistím, který to je. Musí to být ale jeden z předních zámků, odemykacích. Že? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.