Crack Odesláno 30. březen 2006 Odesláno 30. březen 2006 Tak do ted jsem tuhle motorku měl a můžu říct že spokojenost,rok výroby 2002 výkon něco okolo 9,4kw spotřeba asi 3,5 litrů,měla nádhernej zvuk!!!Jela okolo 110km/h.Až na prasklej řetěz sem neměl nikdy žádný problémy.Koupil sme ji s najetejma asi 3000km:super PS.Jak daleko to máš do práce,jestli kousek,tak by možná stačilo i jiná Citovat
Crack Odesláno 30. březen 2006 Odesláno 30. březen 2006 Původně zaslal: Hadra s tou spotřebou bych to tak růžově neviděl ( můj názor - pokud je to dvoutakt ). za 3 litrijány mi jezdí Simson. Na druhou stranu kamarád má Suzuki Marauder 125, čtyřtakt, projížděl jsem to, žere to 3 litry, vypadá to jako motorka, ale osobně se mi s tím blbě zatáčelo. Já chtěl taky motorku na ježdění do práce - 50ku.Jawu Mosquito - ta stála kolem 17k, není špatná, jezdí i kolem 90km/h, Dandy byly dražší, nakonec zvítězil Simson za 9k a jsem spokojenej. Sice 30km do práce je zprvu otrava, ale dá se na to zvyknout a teď jsem rád, že ho mám. btw. co je pravdy na tom, že když: mám řidičák na 50ku dělanej samostatně, potom jsem dělal auto a teď mi povídal známej, že když si nechám vystavit novej, tak tam budu mít motorku do 125ccm....? s tím že to bude asi do 125ti bych moc nevěřil,spíš bych věřil tomu že to budeš mít jen na babetu....jo a mosquito,těžko udělá 90km/h...je rádo že to udělá 65;) Citovat
Crack Odesláno 30. březen 2006 Odesláno 30. březen 2006 Původně zaslal: P607Olda Četli jste teď ve Světě motorů, že budou vyrábět repliku Jawa - Pionýr - tu původní červenou? Motor čtyřtakt, dvousedlo, cena kolem 22 t. (Anebo to už bylo aprílové číslo?) [upravil dne 29.3.06 P607Olda] ted ji představili na veletrhu bude to podle jawa 555,má to motor z betky(4takt honda) a těch červenejch je limitovaná edice 555kusů i s těma zlatejma linkma,jinak budou jiný barvy.Kdybych měl místo kam to uložit,tak bych sem dal i fotku,mám to vyfocený... Citovat
oni Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 zkus to nejak vyresit ja bych toho novyho fichtla chtel strasne videt,prosiiim!! Citovat
Capy Odesláno 31. březen 2006 Autor Odesláno 31. březen 2006 já jsem ještě nenarazil na člověka kterej by na dandynu 125 nadával asi hold bude opravdu kvalitní.A ten zvuk znám opravdu skvost na 125.:superjá to mam pár kiláků nevim 6 sem to neměřil.Já mam doma bábu ale to neni ono,na tom se nedá nikam vyjet to je jen na popojíždky. tam mi toho novýho fekála pošli na email capy@email.cz já to sem pak hodim bud dneska nebo až v pondělí. Citovat
oni Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 jinak pokud je to ten 4 takt tak do toho jdi....... Citovat
Capy Odesláno 31. březen 2006 Autor Odesláno 31. březen 2006 tak si nejsem jistej jestli si chtěl tuhle fotku ale tahle mi přišla a jiná tam nebyla:myslim [upravil dne 31/3/06 Capy] Citovat
Hadra Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 no počkat, to je devadesátka, ne? nebo spíš ne.... Ale ten motor mi je hodně povědomej Citovat
oni Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 no podle velikosti to bude neco vetsiho nez 50,ale co to nevim!!je to necemu podobny!!jinak jsem myslel foto celyho toho novyho fichtla jak tady nekdo psal!! Citovat
Guest Vlas Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 Podle uchycení motoru by to moh bejt Stadion nebo Jaweta nebo tak... Citovat
Hadra Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 jo, bude to stadion, akorát mně zmátl ten karburátor. Ten tam takhle origo určitě nebyl. Citovat
P607Olda Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 Ta česká padesátka je od této firmy http://www.motoscoot.cz/motocykly.asp A teď připravili kapotáž jako původní červená Jawa 555 (ne pařez, ale ta druhá), ale fotky tam nejsou. Fotky jsou ve Světě Motorů č. 13 - nejnovější. Citovat
Crack Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 Bože já jsme blbej,to byla chyba,tohle sem poslat nechtěl:( sem se trošku překlik.....Capy tady bude až v pondělí,nenašel by se někdo kdo by to sem moh hodit když mu to pošlu?Jinak to je stadion s karburátorem z fichtla:P Citovat
Capy Odesláno 31. březen 2006 Autor Odesláno 31. březen 2006 tak ted už je to ono no neni krásnej:super Citovat
Hadra Odesláno 31. březen 2006 Odesláno 31. březen 2006 taky jsem něco našel... http://www.idragons.cz/view.php?cisloclanku=2006030901 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.