RychteraV99 Odesláno 3. červen 2020 Odesláno 3. červen 2020 Zdravím nedávno mě vyhodili z STK kvůli nesoumernosti na zadních bubnech. sundal jsem oba, abych vyzjistil co a jak a levé které nebrzdilo mělo seklý samostav, ten jsem vyndal, rozhybal očistil namazal dal zpět, a k tomu jsem ještě vyměnil komplet trubičky co jdou dozadu. Po montáži jsem vše odvzdusnil a kolo mi když jsem to měl na heveru s nastartovanym motorem brzdilo dobře. Po projetí a brzdění na štěrku to kolo furt neflokuje a nechová se jak to druhé. Jak kdyby to nemělo ten správný tlak.. Citovat
ozzy56 Odesláno 3. červen 2020 Odesláno 3. červen 2020 206ka má v zadních brzd. válečcích integrované zátěžáky , nedá se s tím nic dělat--opravit--, leda vyměnit válec za nový ale ještě si tu informaci ověř, už si to nepamatuju přesně Citovat
Hafity Odesláno 3. červen 2020 Odesláno 3. červen 2020 Občas pomůže prohodit bubny mezi sebou.... Citovat
RychteraV99 Odesláno 3. červen 2020 Autor Odesláno 3. červen 2020 Valecek jsem dával novej, ale nevadí ze jsem ten samostav nesteloval? Dal jsem ho zpět a doufal jsem ze se to srovná a ono nic zkusím je prohodit a uvidím jinak si to už nedokážu vysvětlit Citovat
Hafity Odesláno 3. červen 2020 Odesláno 3. červen 2020 To záleží jaký máš typ samostavu.... U některého se musí provést základní seřízení.... Nemáš fotku? Citovat
Hafity Odesláno 3. červen 2020 Odesláno 3. červen 2020 (upraveno) Takže musíš udělat základní seřízení.... Mělo by to jít dírou pro kolový šroub v nasazeném bubnu.... Upraveno 3. červen 2020 uživatelem Hafity ozzy56 a inoxing ohodnotil 2 Citovat
RychteraV99 Odesláno 3. červen 2020 Autor Odesláno 3. červen 2020 To rád slyším hned to pujdu zkusit a dam vědět Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.