ChouLu Odesláno 18. duben 2020 Odesláno 18. duben 2020 před 1 hodinou, Radek Hurvajz napsal: Nestačí už hotový LED - CAN-BUS? mě na 206 nepomohli furt svítilo, nehledě na živnotnost těch žárovek Citovat
mmartinkovic Odesláno 18. duben 2020 Odesláno 18. duben 2020 Neviem co sa to tolko omiela v kazdom vlakne. taketo sa riesilo davno, ked LEDky prisli do aut, a stare auta na to neboli stavane. Proste to vlakno sa zhavi a napatie minie ale LEDka nie. preto tam je ten osvit. Tiez som to riesil davno davno, a pri cene LEDky a klasickej ziarovky to ma mizivu zivotnost. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.