mikee.man Odesláno 20. březen 2020 Odesláno 20. březen 2020 zdar borci,řešil jste někdo rozdíl kapot na coupe??koupili jsme už 3 kapoty a ta poslední byla údajně 100% na coupe ale neseděla vůbec ani pantama ani výškou.už se bojím cokoliv obědnat přes net....vrakoviště nic.může být rozdíl třeba mezi V6 a hdi??už jsme z toho nešťastný,hledal jsem i laminátovou náhradu. za jakoukoliv radu nebo vodítko budu vděčný.díky Citovat
jarokare Odesláno 20. březen 2020 Odesláno 20. březen 2020 Mezi motorama rozdíl není , je jenom rozdíl coupé a sedan + SW Citovat
mikee.man Odesláno 20. březen 2020 Autor Odesláno 20. březen 2020 díky moc,bohužel nás ojebal prodejce na aukru,za blbost a důvěru v internet se platí..... Citovat
filipino Odesláno 20. březen 2020 Odesláno 20. březen 2020 (upraveno) Takovýhle věci na aukru ? Upraveno 20. březen 2020 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
mikee.man Odesláno 20. březen 2020 Autor Odesláno 20. březen 2020 filipino a kde to chceš reálně shánět??? v ČR na vrakoviště nic,(volal jsem všude)tenhle koment je o ničem,jestli jsi frajer,tak sežen LP okno řidiče,u spolujezdce stálo origo 16K...miluju lidi,co musí za KAŽDOU cenu něco "poradit" díky jarokare už je na cestě.rady tipu vole na netu bych tohle nekupoval.....jsou mi k hovnu!!! sharpers a Péťa ohodnotil 2 Citovat
filipino Odesláno 21. březen 2020 Odesláno 21. březen 2020 Hele majku, já tě nechci nijak prudit, je mi jasný, že jsi nasranej, jen mi přišlo divný kupovat takovouhle věc po netu aniž bys to viděl. A dále, shánět ti určitě nic nebudu, ale vidím, že bydlíš kousek od Prahy, tak ti dám tipy na vrakárny, kam chodím já, když občas něco potřebuju. Možná, že jsi tam taky volal, nevím, uvidíš: https://www.autoland.cz/peugeot , https://autodily.vojkov.cz/peugeot , http://automalcev.cz .............. Citovat
Rikic339 Odesláno 23. březen 2020 Odesláno 23. březen 2020 Místního člena Hugo Boss (schválně neoznačuji ať ho tím neprudím) jsi zkoušel? Na Coupe občas věci má, řešil jsem s ním nárazník a v létě si od něj bral brzdič z Coupe. Vidím že už máš kapotu na cestě, ale pro příště mu určitě zkus napsat Jinak se hned nečerti, taky zastávám názor že takový věci bych prostě bez osobní kontroly při prodeji nikdy nekoupil, právě abych nenaletěl jako ty.. Takže dotaz "kde to chceš shánět" je trochu mimo.. A vím o čem mluvím, dost dlouho jsem sháněl na Coupe přední nárazník a potřeboval jsem aby měl v pořádku všechny úchyty, jinak by mi byl na dvě věci.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.