lukkin Odesláno 20. únor 2020 Odesláno 20. únor 2020 Dobrý den, jedu do Karlových Varů a kape mi nejspíš vodní pumpa. Nevíte někdo o servise, který mi do neděle rovnou udělá rozvody ať můžu jet v klidu domu. Díky, jedná se o peugeot 307 1.4 16v 2008 Citovat
Wensdy Odesláno 21. únor 2020 Odesláno 21. únor 2020 Bojim se že tě takhle narychlo a ještě přes víkend jen tak někdo nevezme To by musel bejt nějakej tvůj hodně dobrej kámoš. Ale zkus google a telefonuj. brutall ohodnotil 1 Citovat
P607Olda Odesláno 21. únor 2020 Odesláno 21. únor 2020 Povol víčko, aby to netlakovalo, pak poteče míň. A opravuj jedině u svého ověřeného servisu, nikdy u cizích. Raději si na tu cestu půjč jiné auto. Citovat
lukkin Odesláno 21. únor 2020 Autor Odesláno 21. únor 2020 Díky s tím víčkem zkusím, rozvody jsem už objednal, tak pojedu zpátky v klidu a budu hlídat teplotu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.