Pavel czudek Odesláno 15. leden 2020 Odesláno 15. leden 2020 Zdravim. nejden nam nastartovat 307. Vymeneno cerpadlo v nadrzi a dvakrat to nastartovalo a pak uz ne. Jinak pres sprej to jde nastartovat. Po ujeti cca 5km se rozne kotrolka motoru tudiz auto ma max 2000 otacek. Mel sem to v servisu ale na nic se zatim neprislo. prosim o radu kde by mohl bít problem. Děkuji za odpoved Citovat
ozzy56 Odesláno 15. leden 2020 Odesláno 15. leden 2020 (upraveno) ahoj, co to bylo zaser vis, diag bymela něco ukazat, ne? Upraveno 16. leden 2020 uživatelem ozzy56 Citovat
ChouLu Odesláno 15. leden 2020 Odesláno 15. leden 2020 Pokud si dobře pamatuji, tak to neumí měřit tlak v nizkotlakém okruhu.. takže to bude vysokotlaké čerpadlo, DRV ventil nebo přepady na vstřicích Citovat
ozzy56 Odesláno 15. leden 2020 Odesláno 15. leden 2020 (upraveno) jestli dobře pamatuju, ve víčku paliv. filtrboxu je ventil (přes pružinu) a když je vadný (praskne plast, co drží pružinu,nebo je pružina ,,unavená''), čerpadlo v nádrži nedotlačí naftu až k vysokotlakému čerpadlu v dostatečném množství a pak to špatně startuje, chcípá pár vteřin po startu, a vůbec to dělá různé skopičiny ohledně běhu motoru, v nízkotlakém by mělo být cca 3,5 Atm a přitom taková blbost Upraveno 16. leden 2020 uživatelem ozzy56 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.