Joest Odesláno 13. březen 2006 Odesláno 13. březen 2006 Zdravim, ted se chystam koupit alukola od CMS typ C9, moc pekny elektrony, ale nevim jakou verzi zalisu mam zvolit. Jedná se o kola 7x16" a delaji se v provedení ET 15 a 25. Co je moudřejší pořídit tak, abych když na ně obuju pneu s rozmery 205/45 to nikde nedrelo o blatniky (nemam je vytazeny) a ani o vnitrni stranu??? Dekuji za radu, urcite s tim mate zkusenosti, takze THX, pak se podelim s foteckou Citovat
michal 206 Odesláno 13. březen 2006 Odesláno 13. březen 2006 mel jsem 6,5*16 se 195/45 R16 a mel jsem ET28 nedrhlo to nikde, dokud jsem nesundal zadek na torzkach. takze kdyz mas rafek o 1,27 cm sirsi a pneu o centimetr sirsi, melo by to vyjit. takze bych volil \"opatrnejsi\" variantu a sice ET25, 15 by mohlo kolo vystrcit uz moc. hodne zdaru, at mas peknou karu. Citovat
Joest Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 Díky za radu, ale bojím se toho ze to stejne drit bude, ono jde o to, ze to ET 25 je tedy lepsich nez 15, takze pujdu do ET 25 ale trochu se bojim toho ze ET uz nezvysim a budu ho moc jenom snizovat, protoze kdyz by to drelo o rafky, tak treba by se to kolo jeste o nejakej centimetr veslo dovnitr, jenze kdyz koupim ET 25 tak uz s tim nikdy nic neudelam... . Vsude doporucujou tak ET 28-30, jenze tyhle kola se proste delaj jen v ET 15 a 25 a jsou proste dokonaly, takze podle vseho pujdu do ET 25... Citovat
michal 206 Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 ... odokonalosti kol by se dalo asi dlouze pochybovat , ale kdyz jsi si je vybral... navrhuju pujcit si jeden kousek u prodejce, obout ho a vyzkouset vpredu a vzadu. pokud je prodejce normlani, pochopi to. proc tam nedas ty 195/45 R16? Citovat
Joest Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 No ja je prave kupuju pres net, takze to nemam jak otestovat a tyhle kola nikde moc nemaji... no 195 je na me moc uzounky :-D Citovat
oni Odesláno 14. březen 2006 Odesláno 14. březen 2006 pres net??mam v planu taky kupovat kola pres net,tak budu rad kdyz pak napises jak ti to prislo!!! Citovat
Joest Odesláno 14. březen 2006 Autor Odesláno 14. březen 2006 Jasan, ja tomuhle docela verim, tak to snad bude v poho, na www.dobrepneu.cz jsem objednal gumy a jeste jsou na ceste, tak za 5 dni jsou tu pocitam nejpozdeji a alukola, ty teda jeste obednany nemam, ale objednam je na www.spoilercentrum.cz, jinde sem je nenasel, tak kouknete schvalne CMS C9, proste uzasny... Citovat
Joest Odesláno 28. březen 2006 Autor Odesláno 28. březen 2006 Tak pneu dorazily v pohode, jeste cekam na disky, venku teplo jak ve skleniku a ja porad jezdim na zimáčích, kdepak ta dodavka je, uz se nemuzu dockaaaaaat... sakrys... Citovat
Mr.Bomba Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 Pak mi tu karu nekde na kladne ukazes Citovat
Joest Odesláno 28. březen 2006 Autor Odesláno 28. březen 2006 Si pis :-D jen jeste musim nechat nalakovat ten blatnik po tom co mi po zime na ledu strcili do cesty roh baraku :-D Pak klidne tak se ozvi a muzem se domluvit :-D Citovat
jimmy.206 Odesláno 4. duben 2006 Odesláno 4. duben 2006 taky shánim nový kolesa ale když jsem si konečně vybral 6x15 et 27 a pneu 195/55 15 tak mi experti na pneuexpert sdělili, že to na můj vůz není možné, ale už mi neřekli proč. podle rozměrů má pneu stejnej obvod jako orig. a měřil jsem že je tam vůle asi 20mm na obě strany od orig pneu a disku. původně jsem chtěl disk 6.5x15 (je jich větší výběr) ale ten už je větší o 19mm a mam strach aby to nebylo moc těsný. Poradí někdo kdo má na 206 1.6 16v kola 15\"? díx Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.