Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

16" kola na Peugeot 206 jaké ET, help?


Recommended Posts

Odesláno

Zdravim, ted se chystam koupit alukola od CMS typ C9, moc pekny elektrony, ale nevim jakou verzi zalisu mam zvolit. Jedná se o kola 7x16" a delaji se v provedení ET 15 a 25. Co je moudřejší pořídit tak, abych když na ně obuju pneu s rozmery 205/45 to nikde nedrelo o blatniky (nemam je vytazeny) a ani o vnitrni stranu??? Dekuji za radu, urcite s tim mate zkusenosti, takze THX, pak se podelim s foteckou :super

Odesláno

mel jsem 6,5*16 se 195/45 R16 a mel jsem ET28

nedrhlo to nikde, dokud jsem nesundal zadek na torzkach. takze kdyz mas rafek o 1,27 cm sirsi a pneu o centimetr sirsi, melo by to vyjit. takze bych volil \"opatrnejsi\" variantu a sice ET25, 15 by mohlo kolo vystrcit uz moc. hodne zdaru, at mas peknou karu.

Odesláno

Díky za radu, ale bojím se toho ze to stejne drit bude, ono jde o to, ze to ET 25 je tedy lepsich nez 15, takze pujdu do ET 25 ale trochu se bojim toho ze ET uz nezvysim a budu ho moc jenom snizovat, protoze kdyz by to drelo o rafky, tak treba by se to kolo jeste o nejakej centimetr veslo dovnitr, jenze kdyz koupim ET 25 tak uz s tim nikdy nic neudelam...:myslim . Vsude doporucujou tak ET 28-30, jenze tyhle kola se proste delaj jen v ET 15 a 25 a jsou proste dokonaly, takze podle vseho pujdu do ET 25...

Odesláno

... odokonalosti kol by se dalo asi dlouze pochybovat :mrk, ale kdyz jsi si je vybral... navrhuju pujcit si jeden kousek u prodejce, obout ho a vyzkouset vpredu a vzadu. pokud je prodejce normlani, pochopi to. proc tam nedas ty 195/45 R16?

Odesláno

Jasan, ja tomuhle docela verim, tak to snad bude v poho, na www.dobrepneu.cz jsem objednal gumy a jeste jsou na ceste, tak za 5 dni jsou tu pocitam nejpozdeji a alukola, ty teda jeste obednany nemam, ale objednam je na www.spoilercentrum.cz, jinde sem je nenasel, tak kouknete schvalne CMS C9, proste uzasny...

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak pneu dorazily v pohode, jeste cekam na disky, venku teplo jak ve skleniku a ja porad jezdim na zimáčích, kdepak ta dodavka je, uz se nemuzu dockaaaaaat... sakrys...

Odesláno

Si pis :-D jen jeste musim nechat nalakovat ten blatnik po tom co mi po zime na ledu strcili do cesty roh baraku :-D Pak klidne tak se ozvi a muzem se domluvit :-D

Odesláno

taky shánim nový kolesa ale když jsem si konečně vybral 6x15 et 27 a pneu 195/55 15 tak mi experti na pneuexpert sdělili, že to na můj vůz není možné, ale už mi neřekli proč. :grr podle rozměrů má pneu stejnej obvod jako orig. a měřil jsem že je tam vůle asi 20mm na obě strany od orig pneu a disku. původně jsem chtěl disk 6.5x15 (je jich větší výběr) ale ten už je větší o 19mm a mam strach aby to nebylo moc těsný. Poradí někdo kdo má na 206 1.6 16v kola 15\"? :myslim díx

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...