Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna levého zrcátka


Duin

Recommended Posts

Ahoj,

mame na našem minibusy očesanou levou stranu a místo zrcátka zůstala jen noha s chuchvalcem drátu. Všechno včetně zrcátka jsem sehnal na vrakovisti ale včera jsem se poradně díval na koupené zrcátka a je bez teplotního čidla. Zatímco to staré zrcátka podle vodičů senzor mělo.

Kdyz se dívám na zrcátka spolujezdce, tak tam senzor vidím.

Da se sehnat senzor zvlášť? Proč tam vlastně jsou senzory vnější teploty dva?

P807, Rfj,2.0 benzin+LPG, automatická klima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, senzor je pouze v pravém zrcátku. Zřejmě už někdo na tvém voze měnil zrcátko a dal tam z auta dovezeného z Anglie. 
Klidně tam dej tohle co máš a bude to fungovat.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kirkiz: Diky za pohotovou reakci. Dival jsem se ted do serviceboxu a opravdu sensor je jen jeden a to v pravem zrcatku. Dam tam tedy to zrcatko, co jsem sehnal.

Uz jsem odstrojil komplet ridicovy dvere, bocni soupaci dvere, predni blatnik, naraznik, a zadni blatnik. Je to docela fuska, zabralo mi to par dni.

Po novem roce jedu za lakyrnikem a pak budu vse strojit zpet. Hodne veci vcetne vnejsi kliky dveri je prinytovane velkymi hlinikovymi nyty 6mm - na takhle velke nemam uz nytovaci kleste, tak tam dam vsude srouby s nizkou hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...