Tymros Odesláno 1. prosinec 2019 Autor Odesláno 1. prosinec 2019 Novou cívku sem přišrouboval origo šroubama, jinak nechápu proč mě stará cívka háže ty chyby se zkratama na cívkách, když tyto chyby mi než sem tam dal tu novou neukazovaly. Napadá mě jen, že konektor u nové cívky šel těžko připojit tak jestli sem ho nějak vevnitř nepoškodil. Nová cívka je Meyle 40-14 885 0008 a pak ještě malinké čísla 2147 VIN: VF36D3FZH21019079 Citovat
krtek 2 Odesláno 1. prosinec 2019 Odesláno 1. prosinec 2019 no podla vin mas mat cievku s OEM 5970 A5 a ta meyle ma prave ten drhy OEM 5970 A6 neviem aky je medi nimi rozdiel ,snad v rozmeroch tych pinov co si zistil ty ale odlisnosti moze byt viac kedze OEM sa lisi Citovat
krtek 2 Odesláno 1. prosinec 2019 Odesláno 1. prosinec 2019 ked chces tu meyle tak MEYLE 11-14 885 0004 ta je podla tvojho vin Citovat
Tymros Odesláno 1. prosinec 2019 Autor Odesláno 1. prosinec 2019 Díky, za info. Pořád mě ale vrtá proč mě píše zkraty na staré cívce, když mě to ještě než sem tam dal tu novou nevypisovalo. Citovat
krtek 2 Odesláno 1. prosinec 2019 Odesláno 1. prosinec 2019 ked zmazes hlasky vratia sa spet? Citovat
Tymros Odesláno 1. prosinec 2019 Autor Odesláno 1. prosinec 2019 (upraveno) ano, když smažu tak sou hnedka zpátky a k tomu depolution system faulty, ale tu hlášku to píše už od založení tohoto tématu. Upraveno 1. prosinec 2019 uživatelem Tymros Citovat
krtek 2 Odesláno 1. prosinec 2019 Odesláno 1. prosinec 2019 (upraveno) zrejme si ponicil kontaky jak pises nemusi to byt skrat ale prechodak (preruseny obvod jak pise diag) diag ti vypise vseobecne bud rozpojeny obvod alebo skrat lebo to nevie rozlisit keby to je tvrdy skrat tak to auto uz nejde ,vyletela by poistka a konecna moze byt nieco s konektorami kablami alebo opalene napajacie rele v BSM poistkovke Upraveno 1. prosinec 2019 uživatelem krtek 2 Citovat
Tymros Odesláno 1. prosinec 2019 Autor Odesláno 1. prosinec 2019 tak nejlepší bude sehnat autoelektrikáře Citovat
Tymros Odesláno 22. prosinec 2019 Autor Odesláno 22. prosinec 2019 tak sem vyměnil cívku a chyby to psalo pořád, trochu sem to projel, nevím jestli to něco načetlo, že tam je nový díl ale znovu sem to napíchl na dia a už chyby už neukazuje. Tak snad je to ok. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.