Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 sw airbag


davi776

Recommended Posts

Zdravím, zkouším ještě jednou, jestli mi tu někdo neporadí s chybou airbagu. Poprvé se mi rozsvítil airbag když jsem projel zatáčkou a od té doby svítí skoro pořád. Někdy se mi po startu rozsvítí a vydrží tak celou cestu a někdy to tam pípá celou cestu. Na obrazovce se mi zobrazuje hláška "Chyba airbagu nebo předpínače pásů." 

Můj automechanik má nějakou univerzální diagnostiku na více značek, ukazuje mu to tam myslím chyba airbagu řidiče a nejsem si teď úplně jistě, něco s odporem. Tak jsem myslel, že je to něco s tím kroužkem pod volantem, ale tady mi někdo psal, že tam žádný odpor není a že kdyby to bylo kroužkem, tak že se prostě airbag vypne a svítí pořád. 

Navíc jsem si všiml, že když se spolujezdec odpoutá za jízdy, tak airbag zhasne a když pás znovu zacvakne, tak se zase rozsvítí. 

Tak bych potřeboval poradit od někoho, kdo do toho vidí, už si nevím rady. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

airbag vodica ma dvojitu roznetku, idu do nej 4 vodice, a vysoky odpor hlasi najskor jedna, moze byt poskodeny, nalomeny ten paskovy vinuty vodic pod volantom a ako sa hne niekedy sa vyhodnoti odpor dobry inokedy vysoky.

pasy nekontroluje jednotka airbagu ale bsi, a preto by som vylucil priamu suvislost.

Upraveno uživatelem rolandt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď, na displeji v autě se mi zobrazuje hláška chyba airbagu nebo přepínače pásu. Tak nevím, jestli to může být problém někde pod sedačkama v konektorech 

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba diagnostiku, ta to upresni, predpinac je na pase a bag je vo volante, som pisal o bagu volantu, tam su dve konektory a niektory z nich ma velky odpor, alebo ten paskovy vodic. aj ten sa ale da opravit , nieje to ale jednoduche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...