Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím, mám asi 3 týždne peugeot 407 sw 2.0 hdi a bol kupovaný s tým že je FAP odstranený. Auto nehlási žiadnu chybu ohľadom fap ani nič len sa občas spustí "vypaľovanie fap" (pár minút auto cuká, zapne sa výhrev zrkadiel atď..) . A problém je s ním je taký že auto dymí na čierno. Keď naštartujem a pridám trochu plyn tak vidím v spätnom zrkadle dym, to isté aj pri akcelerácii, cúvaní atď..  Myslel som si že to je kvôli odstranenemu FAP filtru ale ten vraj nemá nič s dymovosťou. 

Auto ide veľmi slušne, nepocitujem žiadne problémy s motorom pri jazde, auto je po výmene spojky, dvojhmoty a brzd. 

Kde by mohol byť problém ? Napadlo ma či nie je chyba v EGR alebo v nejakej hadici, ale to by som asi pocítil pri rýchlej jazde. 

Nakoniec sem pridávam video ako to dymí pri prudkej akcelerácii (asi do 4000 otáčok) 

 

 

Odesláno (upraveno)

no laicky asi len tak ze to oproti inej 407 pojde jak strela 

proste je tam vela nafty a menej natlaceneho vzduchu 

tak pozri vzduchovy filter ci je cisty ale to by bolo jednoduche 

taktiez to mozu robit vstreky 

alebo zasrane sanie od egru karbon ale toho by tam muselo byt strasne vela 

 

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...