akiz.m Odesláno 2. červenec 2019 Odesláno 2. červenec 2019 Ahoj, shanim kabelaž od řídící jednotky na 206 1.6i rv. 2001 Nemux. Potřebuji co nejdelší svazky. díky za pripadnou nabidku. Michal
Recommended Posts