Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční zamykání


sef1995

Recommended Posts

ZDravím Vás. Jedná se o lancia zeta 2.1 td (peugeot 806, fiat ulysse atd) 
Musel sem vyměnit všechny dveře a po výměně přestal správně fungovat centrál. Po stisknutí do, centrál zamkne a hned zase odemkne. Spínače sem proměřoval, kabelové svazky ve dveřích taky a bez chyby, zapojení je taky správné. Neví náhodou někdo jak to rovnou všechno vyrušit u řídící jednotky která je schovaná pod kastlíkem? Nebo sem měl vyměnit ještě něco? už se s tím drbu týden a bez výsledku... a dveře jsou podle světel i podle signalizace ot. dveří zavřeny... jsem už opravdu v pasti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je za rocnik vyroby? U jednotky centralu po FL diagnostika umi rict, kde je chyba, je tam videt, ktery spinac ve kterem zamku dveri nedava spravnou informaci, zda je zamceny nebo odemceny, ale i pripadne bez diag to budou pravdepodobne jedny nebo druhe predni dvere. Vyrusit by se to dalo jedine odpojenim dratu o informaci polohy zamku (ten je extra, neda se tedy podle interieroveho osvetleni rict, zda funguje), lepe ale opravit spinac v zamku, pripadne vymenit komplet zamek, ktery predtim fungoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No já měl ten samý problém, dával jsem do 806stky spolujezdcovy dveře z Fiata a taky to nefungovalo. Mají totiž jinak uspořádané kabely. Když jsem je uskřípal a zkoušel jsem je různě prohazovat jednou se to povedlo a bylo po problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...