DusanMM Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 (edited) Peugeot 508_ 2015 2,0 HDI 120kw+ chiptuning. Dobrý den moc se vám omlouvám že jsem založil nové téma rozsvítila se mi kontrolka že mám málo aditiva a že mám navštívit servis jelikož mám auto krátce a musel jsem do něj investovat a jiné opravy a údržba Chtěl bych na tom trochu ušetřit a udělat si to sám návod jsem zde už našel ale nevím kde objednat ty aditiva Jedná se asi o tři litry mám zkušenosti s Peugeotem Vysoké Mýto že opravují víc věcí než chcete a cena až o 50% převyšuje cenu dohodnutou moc děkuji za pomoc hezký den Dušan Edited May 9, 2019 by DusanMM Nahrání foto Quote
ozzy56 Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 ahoj, možná bys mohl napsat něco o autě, protože nechápu, že v poslední době pomalu co dotaz, aby člověk páčil, co máte za auto, s jakým motorem, rok výroby atd. , protože co auto, to jiná aditiva pro FAP , těžko se pak odpovídá na dotaz... Quote
DusanMM Posted May 9, 2019 Author Posted May 9, 2019 Peugeot 508 rok výroby 2015 uvedeno do provozu 6 měsíc 2.0hdi 120 kw+ chiptuning. Omlouvám se moc po fórech nechodím nemám na to vůbec čas Děkuji za čas ostatních tady který mě věnujete Quote
ozzy56 Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 zkus pohledat tady, je to citroen, ale motory jsou stejné https://www.citroeny.eu/naplne-a-aditiva.html brutall 1 Quote
brutall Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 V odkazu od @ozzy56 si určitě vybereš. Kupoval jsem také tam. Quote
DusanMM Posted May 9, 2019 Author Posted May 9, 2019 Ok asi mam vybrano, jen se bojim abych to zvladl doplnit a kamarad dokazal smazat prez diagnostiku, abych si neprivodil nejaky problem, ale kdyz v tom peugeotu jsou fakt prepaleny ceny a vzdy udelaji neco navic, mel sem tam auto dvakrat a pokud nebudu muset, nedam ho tam. Hezky den Quote
brutall Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 Pokud koupíš přesně na Tvůj model, je přiložen i návod na doplnění a potřebné hadičky a víčka, pro snadnější manipulaci. Nastavit přes diag. jde i přes čínu. Quote
DusanMM Posted May 9, 2019 Author Posted May 9, 2019 (edited) Další cenné informace Čekal jsem že mě tu budou kamenovat za to že jsem založil nové téma a zatím samé kladné odpovědi i od Ozzy všem Vám moc děkuji autám moc nerozumím já jsem spíš na elektroniku. Snad to zvládneme s kamarádem On má právě diagnostiku z Číny a už mi jednou mazal závadu to když mě klekla baterie a já to nastartoval A jelo to jen na tři rychlosti a Dojel jsem k němu a po výměně baterie tam byla chyba tak snad to půjde i teď moc děkuji Koupil jsem auto dost špatném stavu z AAA byla prasklá střecha a jiné závady které jsem už opravil včetně výměnu oleje převodovky automatické a tak bych nerad něco pokazil Edited May 9, 2019 by DusanMM ozzy56 and Péťa 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.