stoklik1 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 Zdravím všetkých, chcem Vás požiadať o informáciu ohľadne ručnej pumpy paliva mám P306 1,9D a kedysi mi chytil motor hneď no teraz teraz točí o1-2 sek. dlhšie kým naštartuje a skúšal som ručnú pumpu natlačiť no po cca 6 sek. sa dala napumpovať opäť. Nemala by zostať natlakovaná? Alebo je to normálne že cez spätný ventil odtečie prebytočná nafta do nádrže a preto je možné pumpu znova natlačiť? Quote
ozzy56 Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 vlastně jsi dal dotaz a hned ho i zodpověděl --není to normální, když napumpuješ, musí být pumpička-balonek tvrdý, tzn., že nafta je natlačená až do filtru a čerpadla a není tam vzduch, asi je vadný zpětný ventil v balonku, nebo myslíš tu pumpičku navrchu na filtru nafty? Quote
stoklik1 Posted May 9, 2019 Author Posted May 9, 2019 Mal som na mysli tú pumpu- balónik. Vďaka za odpoveď. ozzy56 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.